5 najlepszych tutorial na temat Photoshop do obejrzenia w 2019 roku

Stałe uczenie się pomaga ludziom łatwo dostosować się do szybko zmieniającego się świata. Takie umiejętności, jak tworzenie stron www, retusz zdjęć lub projektowanie logo można łatwo opanować i zarabiać na tym nie zle pieniędzy.

Czy trudne jest zdobycie nowych umiejętności? Czy wymaga to dużo pieniędzy? Nie całkiem. Nie ma potrzeby otrzymywania innego stopnia naukowego lub płacić za naukę online (chyba że potrzebujesz tego certyfikatu ukończenia kursu). Wystarczy rozejrzeć się: w sieci są tysiące przewodników i tutoriali, a większość z nich jest bezpłatna.

Chciałabym podzielić się z Tobą moimi ulubionymi darmowymi tutorialami Photoshopa dostępnymi w YouTube. Wybrałem je według prostej zasady: wszystkie są wielofunkcyjne i mogą być wykorzystane do tworzenia dobrze sprzedających się produktów komercyjnych.


Jak wyciąć obiekt w photoshopie

how to cut out in photoshop tutorial

Ten wideo tutorial obejmuje dziesięć wskazówek, jak wycinać obiekty w programie Adobe Photoshop przy użyciu masek warstwy, narzędzia pióra i narzędzia Lasso Tool; Manipulowanie kanałami itp.


Jak używać masek warstwowych w programie Photoshop

how to use layer masks in photoshop

Z tego tutorialu dowiesz się najlepszych praktyk korzystania z masek warstwowych w programie Adobe Photoshop. Będziesz mógł edytować zdjęcia i rysunki oraz kreatywne kolaże projektowe.


Kolorowanie w Photoshop

how to colorize your photo in photoshop

Łatwo zmieniaj kolor każdego elementu na zdjęciu. To wideo pomoże Ci wzmocnić swoje umiejętności związane z edycją zdjęć.


Jak stworzyć kinografikę w Adobe Photoshop

how to create a cinemagraph in photoshop

Kinografika to zdjęcia nieruchomym tlem z elementami ruchomymi. Z tego wideo dowiesz się, jak zamienić filmy w kinografikę przy użyciu tylko wbudowanych narzędzi Photoshopa.

A tutaj możesz pobrać pakiet darmowych kinematografik zaprojektowanych przez TemplateMonster.


Jak stworzyć efekt selektywnej zmiany koloru w programie Adobe Photoshop

how to create selective photo effect

Dowiedz się, jak stworzyć ten popularny efekt, gdy zdjęcie jest czarno-białe z zachowaniem jednego koloru do wyróżnienia określonych obszarów.


* * *

Mam nadzieję, że dziś nauczyłeś się czegoś nowego. Nigdy nie przestawaj polerować swoich umiejętności i kształtować swoje życie i karierę według własnego uznania. Powodzenia!Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.