Darmowe abstrakcyjne biznesowe broszury i ulotki od Freepik

Kolejny darmowy zestaw elementów projektowych na naszym blogu! Tym razem zebraliśmy najlepsze biznesowe abstrakcyjne broszury i ulotki od z katalogu serwisu Freepik.

W tym artykułu znajdziesz szereg eleganckich i stylowych szablonów dla każdego biura. Ostre kolory i wzory, które posiadają te ulotki, z pewnością wyróżnią Twoje informacje i pomogą przedstawić je w atrakcyjny sposób.

Wszystkie ulotki i broszury z tych zestawów są łatwe w użyciu i dostępne do wydrukowania w formacie A5. Każda z nich posiada profesjonalny design tematyczny, który idealnie psuje do stylu biznesowego. Wszystkie są dostępne za darmo, a jeśli będziesz potrzeboiwał więcej rozwiązań - znajdziesz je w katalogu Freepik!

broszury i ulotki od freepik 08

Pobierz!


broszury i ulotki od freepik 02

Pobierz!


broszury i ulotki od freepik 03

Pobierz!


broszury i ulotki od freepik 04

Pobierz!


broszury i ulotki od freepik 05

Pobierz!


broszury i ulotki od freepik 06

Pobierz!


broszury i ulotki od freepik 07

Pobierz!


Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Orygimał można znaleźć tutaj: Check Out the Abstract Business Brochure Flyer Collection FreebieKatarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.