Certyfikacja WordPress za darmo od Centrum certyfikacji TemplateMonster

Jeśli chcesz wiedzieć, jak twórcy stron internetowych mogą potwierdzić swoje umiejętności zawodowe, czytaj dalej! Powiemy Ci, jak przejść bezpłatną certyfikację WordPress dzięki Centrum certyfikacji od TemplateMonster.

  1. Czym jest certyfikacja WordPress?
  2. Kursy WordPress
  3. Centrum certyfikacji od TemplateMonster

Czym jest certyfikacja WordPress?

Sfera tworzenia stron internetowych oferuje wiele możliwości dla specjalistów. Wyróżnienie się w tym konkursie musi być nieco łatwiejsze, gdy możesz potwierdzić swoją wiedzę faktami. Tak więc certyfikacja programistów WordPress jest tym, z czego może skorzystać Twoje CV.

Możesz jednak powiedzieć, że WordPress.org nie zapewnia kursów ani testów w tym celu. To prawda. Ale, jesteś, na przykład, magistrem informatyki. Czy to oznacza, że ​​masz uprawnienia do świadczenia profesjonalnych usług w dziedzinie WordPress lub Joomla z powodu braku konkretyzacji swojej specjalizacji? Oczywiście że nie.

Przeważnie ta sama sytuacja dotyczy oficjalnej certyfikacji WordPress. Jakościowy certyfikat WordPress posiadają tzw. liderzy opinii na rynku produktów internetowych. Zazwyczaj są to firmy z wieloletnim doświadczeniem i wieloma wiernymi odbiorcami. Ich praktyka jest legalna i niektórzy z nich utrzymują ją za darmo. Nie zaleca się kupowania certyfikatów w żadnym serwisie tylko w celu ich wydrukowania. 

 

Wybierając dostawcę certyfikacji WordPress, bardzo ważne jest sprawdzenie, czy ludzie cenią jego produkty i usługi. W ten sposób, gdy niektórzy, szczególnie młodzi specjaliści, dołączają do swojego CV certyfikat ze znanego rynku cyfrowego, ich szanse na zatrudnienie gwałtownie rosną.

Dlaczego potrzebujesz certyfikatu?

  1. Aby wzmocnić swoje CV i portfolio (szczególnie jeśli często odwiedzasz niezależne witryny)
  2. Aby spełnić formalne wymagania dotyczące podania o pracę itp
  3. Aby sprawdzić swoje umiejętności

Kursy WordPress na stronach internetowych

Dowiedz się, jakie usługi oferują kursy WordPress i certyfikacja WordPress.

#1. KOMPLETNY KURS BIZNESOWY (Udemy)

Udemy oferuje kurs WP za $9,99 i trwa on ponad 20 godzin. Obiecują, że nauczą Cię, jak budować różnego rodzaju witryny komercyjne, jak skalować i utrzymywać je, konfigurować hosting i nie tylko.

#2. SZKOLENIA WORDPRESS & TUTORIAL ONLINE (Skillshare)

Skillshare to seria różnorodnych klas do WordPress. Każdy z nich trwa w ciągu 50 minut. Tutaj możesz obejrzeć bezpłatne samouczki, przechodzące od podstawowych do zaawansowanych koncepcji pracy z WP.

#3. WPACADAMY

W ramach tego serwisu możesz uzyskać certyfikat w dziedzinie WordPress. Istnieją samouczki na temat WordPress, SEO, Google Analytics itp. Aby uzyskać dostęp do tego wszystkiego trzeba zapłacić$147.

#4. CERTYFIKACJA WORDPRESS (CanCanIt)

Tutaj możesz także udowodnić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie rozwoju WordPress. Istnieją dwie części testu. Pierwsze składa się z 20 pytań. Dostaniesz 1,5 minuty na każde. Druga część trwa 150 minut. Są trudniejsze zadania. Ten certyfikat WordPress można dostać za $120.

#5. SZKOLENIE WORDPRESS (IntelliPaat)

Znajdziesz tutaj wiele klas do nauki instalacji, konfiguracji, konfiguracji, tworzenia treści i osobliwości wtyczek WordPress. Kurs nie jest bezpłatny. Cena zaczyna się od $207.

Każdy z tych kursów jest wart Twojej uwagi, ale… Jak zauważyłeś, wszystkie te przykłady certyfikacji WordPress uważają, że ich uczestnicy otrzymują szkolenie i dopiero po uzyskaniu certyfikatu. Jeśli tego właśnie szukasz - świetnie! Nie? Nadszedł czas, aby opowiedzieć o Centrum Certyfikacji od TemplateMonster!


Centrum Certyfikacji od TemplateMonster

Kto może przejść nasze testy? Każdy!

Sprawdź poziom wiedzy na temat WordPress. Pojawi się 20 podstawowych pytań: 15 jest otwartych (wymagana jest szczegółowa odpowiedź), a 5 zamkniętych (tylko testy).

Otrzymasz również 2 godziny na zaliczenie testu, ale może to potrwać dłużej. Twój ostateczny wynik jest priorytetem.

Aby uzyskać „ocenę”, podaj co najmniej 16 poprawnych odpowiedzi na 20 pytań.

 Aby rozpocząć naszą bezpłatną certyfikację WordPress, złóż wniosek o rejestrację. Ponadto WordPress nie jest jedynym testem, jaki możesz wybrać. Centrum certyfikacji TM oferuje 11 różnych alternatyw, aby wypróbować swoje umiejętności.

Free WordPress Certification

Tematy WordPress Pro, Joomla Pro i Elementor Pro mają zadania o wyższym stopniu złożoności. Liczba pytań testowych jest bardzo niska (tylko 1 lub brak). Większość pytań zakłada, że ​​egzaminatorzy udzielają szczegółowych odpowiedzi.

Po pomyślnym zakończeniu testu otrzymasz wiadomość e-mail z gratulacjami.

Free WordPress Certification

Będzie w nim również link do strony Centrum Certyfikacji, gdzie można bezpłatnie pobrać swój certyfikat. Pospiesz się, aby potwierdzić swoje kwalifikacje!

Spójrz na przykłady certyfikatów autorstwa TemplateMonster!

Free WordPress Certification

Free WordPress Certification


Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: Free WordPress Certification by TemplateMonsterKatarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.