Darmowe dotykowe ikony gestów

Ekran dotykowy pozwala dokonać dowolnej czynności poprzez palce, rysik. Ekrany dotykowe są najlepiej przystosowane do pracy elastycznym interfejsem, który jest intuicyjny i zrozumiały nawet dla amatorów. Z rozprzestrzenianiem różnego rodzaju gadżetów stały się bardzo popularne.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat, konieczność stosowania klawiatur fizycznych stopniowo spada ... Ekrany dotykowe stały się głównymi urządzeniami, z których bardzo często korzystają ludzie do przeglądania stron. Dziś wszystkie aplikacje i strony są optymalizację pod kątem takich ekranów, co oznacza, że precyzyjne wskazywanie nie jest już potrzebne. "Nawigacja poprzez palc" powinna się brać pod uwagę przy projektowaniu dotykowego interfejsus.

I chociaż w Internecie istnieją terabajty gratisów tego typu i różnych darmowych elementów projektowych, dziś chcielibyśmy podzielić się z Państwem zestawami dotykowych ikon. Te ikony zostały wykonane w formie małych ręk i mogą być używane jako narzędzia do wskazania. Wszystkie zestawy, które zostały zawarte do tego artykułu są zupełnie darmowe i mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych.

Zapraszamy do pobrania!

***

Biblioteka dotykowch ikon gestów

***

Gesturecons

***

Dotykowe premium ikony gestów

***

Zestaw ikon gestów

***

BenBois

***

Dotykowe szablony

***

Cue

* * *

Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: Interface Design Freebies: Free Multitouch Gesture Icons.

* * *

P.S. Mam nadzieje, że te ikony przydadzą Ci się podczas tworzenia strony. Napisz w komentarzach, czy korzystasz z podobnych ikon podczas pracy nad stworzeniem designu i zostaw link do najciekawszych zestawów!Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.