Najlepsze darmowe szablony PSD dla ulotek i zaproszeń na imorezę noworoczną

Boże Narodzenie i Nowy Rok to najlepsze okazje, aby oderwać się od rutyny i spędzić trochę czasu z przyjaciółmi i rodziną w świątecznej atmosferze. Organizując imprezę, powinieneś przemyśleć wiele rzeczy i rozsądnie jest zacząć od tworzenia zaproszeń do rozpowszechniania informacji o imprezie noworocznej. Aby ułatwić Ci pracę i pomóc zaoszczędzić czas, zebraliśmy na tej liści najlepsze darmowe szablony PSD dla ulotek bożonarodzeniowych i noworocznych.

Ponieważ ulotki są znane jako potężne narzędzia promocyjne, z ich pomocąmożna lekko przywrócić uwagę do każdego wydarzenia. Można również użyć ich do promowania rabatów lub innych ofert specjalnych w swoim sklepie. Darmowe szablony zamieszczone na naszej liście zawierają unikalne projekty z ckiekawym połączeniem kolorów i mogą podkreślać wiele szczegółów na temat nadchodzącego wydarzenia, np. data, godzina, lokalizacja, cena, goście specjalni itp. Z ich pomocą będziecie mieli okazję zarówno przyciągnąć uwagę do wydzenia, jak i dać jego gościom znać, czego warto się spodziewać.

Najfajniesze, że wybierając te darmowe szablony świąteczne, że nie będziesz musiał zajmować się samodzielnym tworzeniem designu od podstaw lub zatrudnieniem grafików. Wszystkie darmowe szablony z naszego zestawu są w pełni gotowe do użycia. Jest to idealny wariant do osób, którzy posiadają ograniczony budżet. W dodatku te darmowe szablony ulotek można lekko dostosować według własnych wymagań, dodając kilku osobiste elementy projektowe, zmieniając podstawowe kolory, teksty itd. Dostosowanie tych ulotek będzie bardzo proste dzięki ich warstwowej strukturze.

Teraz przejrzyj naszą listę z 30 darmowych szablonów dla ulotek świątecznych i noworocznych w formacie PSD i wybierz najbardziej odpowiedni wzor dla swojego wydarzenia. Należy pamiętać, że niektóre darmowe szablony pochodzą z bonusami i plikami pomocy, zawartymi do archiwum do pobierania.

Darmowe szablony PSD dla zaproszeń na imprezę noworoczną

20 Darmowych szablonów, które pomogą Ci stworzyć ulotki i zaproczenia do promocji imprezy noworocznej. Wybraliśmy tylko najlepsze darmowe szablony, które można lekko dostosować według swoich potrzeb i życzeń!

Szablon 1

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 01

Darmowy szablon PSD w formacie pliku CMYK 300-dpi, który może być wykorzystany zarówno do celów komercyjnych, jak i osobistych. Wszystkie jego elementy są w pełni edytowalne, a główne zdjęcie domyślne może być lekko zastąpione przez obike smart. W pliku zostali wykorzystane takie fonty jak: Intro, Lobster 1.3 Socialico. You are free to use it for both personal and commercial purposes.

* * *

Szablon 2

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 02

Ten szablon PSD został wykonany w tradycjnych noworocznych kolorach z wykorzystaniem stylowych fontów noworocznych - Rockwell i Great Vibes. W zestawie archiwum do pobrania znajdziesz w pełni edytowalny plik PSD, originalny plik RGB, gotowy do druku plik CMYK i obrazek JPEG.

* * *

Szablon 3

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 03

Darmowy szablon ulotki noworocznej o wymiarach: 2625 px x 3375 px or 8.5” x 11” . Wszystkie elementy tego szablonu są w pełni edytowalne, w tym tekst, obrazy, obiekty i schemat kolorów. Wykorzystane fonty w tym pliku PSD są Chickweed Titling i Cocogoose. Jako bonus, ten freebie jest zapakowany w dodatkowy edytowalny plik PSD do wykorzystania jako okładka na Facebook. Istnieje również plik pomocy dla tych, którzy potrzebują wskazówek dotyczących korzystania z tego szablonu.

* * *

Szablon 4

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 04

Jeszcze jeden darmowy szablon ulotki noworocznej w formacie PSD. Wymiary tego CMYK pliku to 4” x 6”300 dpi . Wykorzystane fonty są: Phantom, Open SansBigNoodle Titling.

* * *

Szablon 5

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 05

Ten darmowy szablon posiada prosty, ale elegancki design, co czyni go odpowiednim rozwiązaniem na każdą imprezę świąteczną. Plik CMYK oparty jest o dobrze zorganizowane warstwy PSD. Ulotka dostępna jest w wysokiej rozdzielczości 300 dpi i parametrach 4.25” x 6.25” .

* * *

Szablon 6

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 06Ten darmowy szablon PSD stanie się idealnym rozwiązaniem do promocji świątecznego przyjęcia. Zawiera uporządkowane warstwy ułatwiające edycję palety kolorów szablonu i tekstu prezentowanego fontami GoBold i Qwigley. Ten CMYK file o rozdzielczości 150 dpi jest kompatybilny z CS3+.

* * *

Szablon 7

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 07
3 Sytlowe szablony świątecznych ulotek w różnych kolorach. Każdy szablon PSD ma rozdzielczość 300 dpi i format A4 lub 8,27 "x 11,69". Każdy plik ma również tryb kolorów CMYK z dobrze zorganizowanymi warstwami i łatwo wymienialnymi kolorami i tekstem, napisanym fontem SeasideResortNF.

* * *

Szablon 8

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 08
Ten darmowy szablon PSD o rozmiarach 4,25 "x 6,25" i 300 dpi zawiera wiele opcji dostosowywania. Na przykład, można edytować tytuł, informacji na temat opłaty za wejście i czas, a także wspomnieć o specjalnych gościach itd. Plik CMYK jest dostępny w formacie gotowym do druku, a wykorzystane w nim fonty są Great Vibes i Rockwell.

* * *

Szablon 9

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 09
Ten darmowy szablon PSD wyróżnia się spośród innych swoim minimalistycznym designem, wykonanym w zielonym i czerwonym kolorach. Jest to plik CMYK o rozdzielczości 300 dpi, z w pełni edytowalnymi elementami i fontami Lobster 1.3 i BigNoodle Titling. Możesz używać tej ulotki bożonarodzeniowej zarówno do użytku osobistego, jak i komercyjnego.

* * *

Szablon 10 + Facebook okładka

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 010
Ta ulotka PSD z rozmytym tłem i CTA-tekstem stanie się dobrym rozwiązaniem do tworzenia zaproszenia na przyjęcie świąteczne. Jej parametry są następujące: 2625 px x 3375 px lub 8.5” x 11" . Jeśli chodzi o typografię szablonu, to w jego projekcie zastosowano fonty Bebas i Moon Flower, które można dostosować do swoich potrzeb, zmieniając ich kolory i rozmiar. W dodatku wszystkie lementy są w pełni edytowalne i mogą być zastąpione. Wraz z tą ulotką otrzymasz okładkę na Facebook jako bonus.

* * *

Szablon 11

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 011

W pełni gotowy do druku szablon PSD w trybie CMYK o parametrach 4” x 6”, 300-dpi. Wykorzystane w nim fonty to: Phantom, Open Sans i Big Noodle Titling. Szablon jest w pełni edytowalny, więc będziesz mógł z łatwością uzupełnić go o swoje osobiste elementy projektowe.

* * *

Szablon 12

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 012

Jest to szablon powitalnej ulotki ze wszystkimi symbolami świątecznymi, takimi jak Santa, prezenty, ozdoby itp. Do edycji tego pliku będzie potrzebny Photoshop CS3+. Ten 300-dpi plik CMYK ma następujące paramentry: 1275 px x 1875 px lub 4” x 6”.

* * *

Szablon 13

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 013

Jest to darmowy szablon noworocznej ulotki, który może być wykorzystany do promocji imprezy. Jego design został wykonany w odcieniach czerwonegoi posiada zdjęcia butelki szampana i seksownej pani w kapeluszu Santa.

* * *

Szablon 14

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 014

Ten szablon ulotki pomoże wypromować nadchodzące wydarzenia bożonarodzeniowe. Archiwum do pobrania tego szablonu zawiera plik CMYK, 300-dpi. Wykorzystane fonty to: Lobster 1.3 & Coolvetica. W razie potrzeby domyślne zdjęcie może być zastąpione.

* * *

Szablon 15

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 015

Ten w pełni warstwowy darmowy szablon PSD o rozmiarze 1275 px x 1875 px czy 4” x 6”  posiada atrakcyjny stylowy desig  w bożonarodzeniowym stylu. Wykorzystane fonty: Big Noodle Titling, Bebas, Code Still-time. Także do zestawu archiwum do pobierania został zawarty plik pomocy.

* * *

Szablon 16

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 016

Ten w pełni warstwowy i ławy do dostosowania darmowy szablon PSD stanie się idealnym wyborem do tworzenia ulotek bożonarodzeniowych. Jest to CMYK plik 300-dpi i o rozmiarze 4” x 6”. Wykorzystane fonty: Open Sans, Phantom, Sassy Molassy i Big Noodle Titling.

* * *

Szablon 17 + Facebook okładka

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 017

Jeszcze jeden darmowy szablon noworocznej ulotki z atrakcyjnym designem, wykonanym w czerwonym kolorze, ze świątecznym wiankiem, girlandą i płatkami śniegu. Wymiary pliku PSD to 2625 px x 3375 px lub 8,5 "x 11". Wykorzystane fonty to: Caviar Dreams i What I Want for Christmas. Oprócz samej ulotki otrzymasz także bezpłatny dostęp do stylowej okładki Facebook i pliku pomocy.

* * *

Szablon 18

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 018

Jeśli chcesz wypromować wyprzedaże świąteczne lub inne oferty specjalne, ta darmowa ulotka stanie sią idealnym wyborem. Jest to dobrze zorganizowany i warstwowy plik PSD, który pozwala na łatwe dostosowywanie palety kolorów, typografii i zdjęć.

* * *

Szablon 19

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 019

Oto kolejna ulotka promocyjna, która pomoże Ci przygotować się na najbardziej dochodowe dni w roku. Ten szablon - to warstwowy plik PSD y gotowym do druku plikiem CMYK o rozdzielczości 150 dpi. Aby edytować jego tekst i paletę, potrzebujesz programu Photoshop CS3 +.

* * *

Szablon 20

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 020
Ten szablon PSD  świątecznej ulotki zawiera wiele edytowalnych obszarów tekstowych. Możesz ich użyć, aby wyświetlić ważne informacji dotyczące wydarzenia, np. lokalizacja, data, ceny itp. Szablon ma również wiele symboli zastępczych obrazu. U dołu możesz rozmieścić zdjęcia swojego zespołu w polaroidach, a na górze layoutu jest miejsce dla specjalnego gościa.

* * *

Damowe PSD szablony ulotek noworocznych

Poniżej są zebrane 10 najlepszych szablonów noworocznych ulotek, które pomogą Ci stworzyć stylowe zaproszenia!

Ulotka 1

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 021

Ten szablon noworocznej ulotki PSD mośe być wykorzystany zarówno do celów osobistych, jak i komercyjnych. Archiwum do pobrania posiada plik CMYK 300-dpi  z edytowalnymi elementami. Zdjęcie domyślne może być lekko zastąpione przez smark obiket.

* * *

Ulotka 2 + Facebook okładka

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 022

Gotowy do druku szablon PSD ulotki noworocznej o rozmiarze 1275 px x 1875 px lub 4” x 6” z 0.25” bleed. Użyte fonty: Prelude FLF, Lemon/MilkBigNoodle Titling. W dodatku otrzymasz szablon okładki na Facebook i plik informacyjny.

* * *

Ulotka 3

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 023

Przekaż świąteczną atmosferę swojego wydarzenia z pomocą tego darmowego szablonu ulotki noworocznej. Jest to dobrze zorganizowany plik PSD o rozdzielczości 150 dpi, który oferuje 2 style tekstu i 5 wariantów kolorystycznych. Szablon jest kompatybilny z CS3+, a wykorzystane w nim font, to - England Hand DB i Century Gothic.

* * *

Ulotka 4

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 024

Elegancki darmowy szablon ulotki noworocznej w formacie pliku CMYK o rozmiarze 4” x 6”, 300 dpi. Wykorzystane fonty to: Open Sans i Phantom fonts.

* * *

Ulotka 5

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 025

Jeśli potrzebujesz podstawy do tworzenia zaproszenia na przyjęcie noworoczne, ten darmowy szablon ulotki z designem w jasnych stanie się idealnym wyborem dla Ciebie. Z jego pomocą będziesz mógł zrzucić podpowiedź, swoim gościom, że powinni przygotować się na najgorętszą noc w roku.

* * *

Ulotka 6

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 026

Paczka do pobrania posiada 3 pliki PSD o rozmiarze A4 (21 x 29.7 cm, 300-dpi). Te dobrze zorganizowane iw pełni edytowalne pliki pozwalają na łatwą i szybką wymianę podstawowych elementów i dostosowania designu według swoich potrzeb. Użytkownicy freebie mogą również skorzystać z 3 odmian kolorystycznych i fontów, takich jak Opificio Neue, Rough Brush Script i BigNoodle Titling.

* * *

Ulotka 7

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 027

Szablon noworocznej ulotki posiada atrakcyjny design z fajerwerkami, odpryskami szampana i dużym napisem 3D "NYE. Użyte fonty, to: Intro Inline i Bebas Neue.

* * *

Ulotka 8

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 028

Darmowy szablon PSD, który może być wykorzystany zarówno do celów osobistych, jak i komercyjnych. Pobierając go, otrzymasz CMYK plik w rozdzielczości 300-dpi, z elementami edytowalnymi i tekstem, napisanym fonbtem Coolvetica.

* * *

Ulotka 9 + Facebook okładka

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 029

Ten darmowy szablon, można wykorzystać do tworzenia zaproszenia na przyjęcie noworoczne. Archiwum do pobierania zawiera plik PSD  2625 px x 3375 px or 8.5” x 11”  krwawieniem 0,25 ", edytowalną okładkę na Facebook i plik pomocy. Tekst jest pisany fontami Constantine i Dragon is Coming.

* * *

Ulotka 10

darmowe szablony dla ulotek noworocznych 030

Łatwy w edycji szablon PSD z dobrze strukturowanymi warstwami. Jest to plik 150-dpi CMYK z fontami GoBold i Steelfish, który wspiera Photoshop CS3+

.


Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: 30 Free Christmas And New Year PSD Promo Flyers


* * *

P.S. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci znaleźć odpowiedni szablon do promocji Twojego świątecznego wydarzenia. Którą z tych darmowych ulotek w formacie PSD pobrałeś? A może masz inne ciekawe darmowe szablony na temat Boże Narodzenie i Nowy rok, którymi chciałbyś się poduczielić? Udostępnij je naszym czytelnikom w sekcji komentarzy.Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.