Darmowy motyw WordPress MaxPaxton Lite dla portfolio copywritera

Znów rozszerzamy zestaw darmowych rozwiązań dla portfolio. Tego razu TemplateMonster prezentuje stylowy i funkcjonalny motyw WordPress, z pomocą którego każdy będzie mógł stworzyć atrakcyjne portfolio!

Strona osobista, online-portfolio lub witryna CV to prawdopodobnie jeden z najlepszych sposobów na przedstawienie się społeczności internetowej, promocję swoich umiejętności, nawiązania nowych kontaktów, dotarcie do większej ilości klientów lub po prostu zatrudnienia. Z pomocą naszego nowego darmowego motywu WordPress można szybko osiągnąć wszystkich tych celów. Stanie się świetną podstawą do tworzenia osobistych stron copywriterów, ponieważ główny nacisk w jego układzie jest na czytelności tekstów i prezentacji treści multimedialnych.

Demo Pobierz

free wordpress portfolio themes


Funkcje darmowego motywu WordPress dla portfolio

Mówiąc o podstawowych cechach tego rozwiązania webowego, które można znaleźć w większości motywówWordPress na naszym marketplace, mogę podkreślić następujące:

 • o 100% responsywny układ, który dostosowuje wszystkie typy zawartości na stronach motywu do każdego rozmiaru ekranu;
 • valid, semantic code, which also makes sites more findable in the search engines;
 • cross-browser compatibility;
 • wsparcie jakość Retina;
 • wsparcie WPML;
 • wsparcie MailChimp;
 • zoptymalizowany kod źródłowy;
 • instalator zawartość przykładowych;
 • mapa Google;
 • web fonty Google;
 • kilku wariantów układu;
 • szczególowa dokumentacja.

Wizualny edytor

Darmowy motyw został wyposażony w narzędzie z funkcją Przeciągnij-i-Upuść - kreator stron Power builder. Z jego pomocą można zmodyfikować układ motywu bez dotykania kodu źródłowego. To sprawia, że motyw staje się optymalnym rozwiązaniem dla tych użytkowników, którzy tylko się uczą pracować z gotowymi motywami.

Wizualny edytor Power builder jest wyposażony w 25+ modułów, bibliotekę presetów i posiada funkcję Przeciągnij-i-Upuść. W dodatku, dostępny jest zestaw opcji dedykowanych konfiguracji układu, dzięki którym można szybko i łatwo dostosować design motywu.

free wordpress portfolio themes


WordPress Live Customizer

Oprócz kreatora stron z funkcją Przeciągnij-i-Upuść motyw jest wyposażony w narzędzie WordPress Live Customizer, który ma na celu wyświetlenie wyników dostosowywania układu w czasie rzeczywistym. To znaczy, że nie będziesz musiał przeładowywać stronę po każdym wprowadzeniu zmian do motywu.


Cherry Framework 5

Podobnie jak większość innych naszych motywów WordPress, to darmowe rozwiązanie jest oparte o Cherry Framework 5 i zawiera wszystkie najważniejsze cechy ostatniego wersji tego frameworku. Jedynie, że wersja Lite tego motywu nie posiada rozszerzeń premium.


Kreator instalacji

Zapomnij o czasie, kiedy trzeba było siedzieć i czekać przez wiele godzin, dopóki nie zostaną zaimportowane wszystkie dane przykładowe. Kreator instalacji pozwala na zainstalowanie przykładowych danych i opcji motywu w ciągu 5 minut.


Moduły treści

Z pomocą biblioteki modułów treści, zawartej do zestawu motywu, można bezproblemowo i szybko przesłać dowolną zawartość na strony witryny. Wszystkie z nich są w pełni edytowalne, więc można je lekko dostosować według swoich życzeń i potrzeb. Do Twojej dyspzycji: tabele cen, przyciski, formularze kontaktowe, suwaki, moduły zdjęć i inne.

free wordpress portfolio themes


Dedykowane widżety

Z pomocą zestawu dedykowanych widżetów można zaprezentować treść witryny na wiele różnych sposobów. Aby to zrobić wystarczy wybrać widżet (wpisy, karuzelę, serwisy społecznościowe, wykresy, paski itd.) i dodać treści. Żadnego kodowania.

wordpress theme collection


Formularz kontaktowy

Motyw jest wyposażony w popularne opcje społecznościowe. Posiada również wstępnie zaprojektowaną stronę Kontakty z formularzem kontaktowym. Z jego pomocą  pomocą publiczność internetowa będzie w stanie nawiązać kontakt z copywriterem lub freelancerem w razie potrzeby.

wordpress portfolio themes


A może wersja premium?

Motyw WordPress MaxPaxton Lite jest dostępny również w wersji premium. Do zestawu premium motywu są zawarte zarówno dedykowane i premium funkcje, których nie posiada darmowy motyw. Są to:

 • dedykowane wtyczki Cherry;
 • 7 gotowych wariantów układu nagłówka;
 • licencja GPL;
 • 24/7 wsparcie techniczne.

Obu tych motywów posiadają identyczny design, więc jeśli jesteś całkiem zadowolony z funkcji, zawartych do zestawu darmowej wersji - powróć do początku artykułu i pobierz ją! A jeśli chciałbyś skorzystać z bardziej rozszerzonego zestawu narzędzi - zapraszamy do pobrania premium wersji motywu Max Paxton Lite!

Demo Wersja premium

* * *

Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: Free Portfolio WordPress Themes Collection Joined by Max Paxton Lite.Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.