Darmowy szablon PowerPoint na TemplateMonster marketplace do tworzenia atrakcyjnych prezentacji

Niezależnie od rodzaju Twoich zajęć i zainteresowań prawdopodobnie uczestniczyłeś w co najmniej w kilku konferencjach, w których byływykorzystywane prezentacje. A może chciałbyś podzielić się swoimi pomysłami z innymi? A czy wiesz, że sposób, w jaki prezentujesz informacje ma wpływ reakcję ludzi?

Aby mogłeś przedstawić swoje pomysły w najbardziej skuteczny sposób stworzyliśmy ten darmowy szablon PowerPoint. W dodatku, ten szablon można wykorzystać do celów komercyjnych. Profesjonalny, czysty design pomaga skupić uwagę widzów na przezntowanej treści, a kolorowe elementy pomogą przyciągnąć uwagę do ważnych szczegółów. Korzystając z tego szalonu nie będziesz musiał tworzyć przentację od podstaw. Wystarczy zastąpić domyślną zawartość i prezentacja jest gotowa!


Do 8 HD slajdów

Ten darmowy szablon PowerPoint posiada HD slajdy, które można używać do wielu celów. Możesz wyświetlić listę tematów, które są przedstawione w prezentacji, wypromować swoje projekty, przedstawić kroki wymagane do osiągnięcia celów, wyświetlić statystyki itp.


Slajdy ze 160+ HD ikonami

Jako bonus dodaliśmy do tego szablonu PowerPoint 160 + HD ikon. Z ich pomocą można lekko udoskonalić hierarchię treści. Dodaliśmy ikony social media, ikony na temat finanse, technologie itd.  i wielu innych tematów.


HD Infografiki

Ten darmowy szablon prezentacji zawiera slajd z kolorowymi wykresami przedstawiającymi dane liczbowe. Z jegpo pomocą będziesz mógł nie tylko wyświetlić statystyki, ale również porównać je.


Eleganckie animacje

Ten darmowy szablon PowerPoint pozwala na dodanie eleganckich animacji. Po przejściu do nowego slajdu treść będzie wyświetlana stopniowo, co przypomina efekt Lazy Load. Ten darmowy szablon PowerPoint stanie się idealnym wyborem dla osób, którzy chcieliby stworzyć stylową prezentację. Jest wyposażony we wszystkie niezbędne do tego elementy - atrakcyjne animowane uniwersalne slajdy, HD ikony, infografiki itd.

 Demo

 Darmowy szablon PowerPoint [Gratis]

* * *

Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: Free PowerPoint Template for a Win-Win Presentation has Arrived on the TemplateMonster Marketplace.

* * *

P.S. A jeśli ten uniwersalny szablon nie spełnia Twoich potrzeb - sprawdź zestaw premium szablonów PowerPoint.Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.