Dzień Świętego Patryka: darmowe tapety

Dziś na całym świecie obchodzą Dzień Świętego Patryka. Jest to znane i lubiane święto religijne patrona Irlandii i tego dnia Irlandczycy na całym świecie organizują festyny i uliczne pochody, w których dominuje kolor zielony. I ponieważ to święto stało się popularne i w Polsce, postanowiliśmy zrobić wszystkim mały prezent w irlandzkim stylu :-).

Najbardziej popularnym symbolem tego święta jest trójlistna koniczyna. Właśnie ona została wykorzystana przez św. Patryka, aby zobrazować istotę Trójcy Świętej. W dzień święta, czyli 17 marca, jest ona noszona w klapie ubrania. Inną znaną tradycją jest podawanie piwa zielonego koloru. I chociaż jest to zwyczaj, który nie pochodzi z Irlandii, lecz dobrze wpisuje się w charakter tego święta.

Dziś chielibyśmy zaprezentować darmowe tapety w dwóch wariantach - dla komputerów stacjonarnych i dla iPhone. Są wykonane w stylu święta Patryka, więc możesz je wykorzystać w ten dzień.

#1 – Koniczyna

Wersja dla pulpitu:

free st. patrick wallpaper - clover

iPhone wersja:

free st. patrick iphone wallpaper - clover

#2 – Browar

Wersja pulpitu:

free st. patrick wallpaper - beer

iPhone wersja:

free st. patrick iphone wallpaper - beer

* * *

Na tapetach nie ma żadnych znaków wodnych lub podpisu "zaprojektowane przez". Tapety są mogą być stosowane i dotosowane bez jakichkolwiek ograniczeń. Jedynie, że nie wolno je odsprzedawać :-).

* * *

W tym wpisie zostały wykorzystane materiały z artykułu: Free St. Patrick’s Day Wallpapers.Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.