Giveaway: Dodaj fonty na TemplateMonster marketplace i wygrywaj Wacom Intuos Pro

Chciałbyś dostać Wacom Intuos Pro za darmo? Weź udział w giveaway od TemplateMonster marketplace i wygraj ten tablet! Co powinieneś zrobić, aby zdobyć nagrodę? Wszystko jest bardzo proste!

Krok 1. Stwórz jakościowy font

Na naszym marketplace są sprzedawane tylko dobrze zaprojektowane i gotowe do wykorzystania fonty. Prześlij swój premium font i dołącz do listy najlepszych sprzedawców produktów webowych!


Krok 2.  Złóż wniosek, aby zostać sprzedawcą i prześlij font do 28. lutego

Kliknij w przycisk "Zostań sprzedawcą", wypełnij formularz, a osobisty doradca skontaktuje się z Tobą w mgnieniu oka. Pamiętaj, że możesz przesłać zarówno wyłączne, jak i niewyłączne. Wybór wariantu sprzedaży zależy tylko od Ciebie.


Krok 3. Poczekaj na wyniki losowania, w którym wybierzemy zwycięzcę, który dostanie tablet Wacom Intuos Pro

Graphic Tablet

Losowo wybierzemy numer ID fontu z listy za pomocą generatora liczb losowych. Aby wziąć udział w giweaway, prześlij font do 28. lutego. Jeśli już jesteś jednym z naszych sprzedawców, prześlij więcej fontów aby zwiększyć swoje szanse na wygranie!

Numer ID zwycięzcy zostanie wybrany 1. marca. Poinformujemy autora fontu na e-mail, więc nie zapominaj sprawdzić skrzynkę pocztową!

Więc, na co czekasz?

Zostań sprzedawcą i weź udział w giveaway!


Zostań sprzedawcą!


* * *

Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: Sell Your Fonts in the Best Online Marketplace and Win a Creative Pen Tablet.


* * *

P.S. Jeśli wciąż wahasz się, czy warte jest aby dołączyć do naszego naszego marketplace, mamy kilka dowodów, że TemplateMonster.com/pl stanie się idealnym miejscem do sprzedaży produktów webowych. Powinieneś zostać sprzedawcą na naszym marketplace, jeśli:

  • Chciałbyś skupić się na tworzeniu nowych fontów i pozostawić wszystkie działania marketingowe profesjonalistom.
  • Chciałbyś kontrolować swoje dochody, wybierając fonty do wyłącznej sprzedaży i dostosowywać aktualne ceny.
  • Nie masz wystarczająco dużo czasu na oferowanie obsługi klienta.

Masz jakieś dodatkowe pytania na ten temat? Znajdź odpowiedź tutaj!

Lub wypełnij formularz czy zapytaj osobistego doradcę!Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.