Kalendarz na pulpit: pobierz darmową aplikację-asystenta

Desktop Calendar - to darmowe oprogramowanie, z pomocą którego można dodać interaktywny kalendarz na pulpitu Windows. Jest to atrakcyjna, łatwa w użyciu aplikacja, która pozwala na konfigurowanie list zadań, terminów, planowanie wydarzeń, zapisywanie dat urodzin itp.

Zalety aplikacji

  • Wprowadzanie lub edytować tekstu w komórkach kalendarza poprzez dwukrotny klik. Wraz z tekstem, w komórce można zapisać listę zadań do zrobienia.
  • Niestandardowe kolory tła pozwalające odznaczyć dowolny dzień w kalendarzu. z pomocą tych kolorów można zarządzać kategoriami zadań, co ułatwia znalezienie potrzebnego planu lub terminu.
  • Zestaw narzędzi do przesyłania danych z jednego urządzenia na drugie.

kalendarz na pulpit - jelenie

  • Możliwość synchronizacji w chmurze w celu ubezpieczenia Twoich danych. Poza tym można łatwo udostępniać kalendarz znajomym.
  • Opcja druku stron z kalendarza z tapetą w tle.
  • Opcje do wyświetlania różnych festiwali, rocznic i innych dodatkowych informacji w kalendarzu.
  • Wygodne w użyciu ustawienia zapewniające personalizację tła, komórek, przezroczystości, fontu, wierszy, kolorów, separacji, języka, strefy czasowej i wielu innych elementów kalendarza.

* * *

Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: Free Desktop Calendars On Your Windows Desktop.

* * *

Wnioski

Kalendarz jest wyposażony w opcję kontroli przejrzystości, więc tapeta Twojego pulpitu pozostanie widoczna. Ten kalendarz stanie się doskonałym asystentem w pracy i życiu codziennym. Nie jest wyposażony w zaawansowane funkcji, dlatego zalecamy wypróbować go przed wykorzystaniem aby sprawdzić czy posiada wszystkie potrzebne dla Ciebie funkcje.

P.S. Również polecamy sprawdzić sekcję wtyczek do WordPress, które pomogą Ci uzupełnić funkcjonalność strony!


Czytaj także

Darmowe szablony kalendarza

Darmowe narzędzia i przydatne serwisy webowe dla webdesignerów

Darmowe Fotorealistyczne Makiety PSD Dla Twojego Designu. Dodaj WOW Efektu!Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.