Kartki i plakaty walentynkowe od Freepik

Czy planujesz imprezę tematyczną z okazji Walentynek w tym roku? Freepik i Flaticon stworzyli wspaniale szablony zaproszeń i plakatów, które możesz wykorzystać!

Jak i wszystkie inne wektory od Freepik i Flaticon, każde zaproszenie i ulotka walentynkowaw pełni edytowalne, więc można je lekko dostosować według swoich potrzeb. Wystarczy dodać nazwę, datę, godzinę i lokalizację imprezy, lub dodać wiadomości i inne treści, aby otrzymać produkt, który bądzie jak najlepiej pasował do Twoich wymagań.

Więcej wektorów i ikon walentynkowych znajdziesz na stronach FreepikFlaticonod kolorowych kart - do gotowych do druku plakatów i naklejek, znajdziesz tam wszystkie niezbędne do udekorowania imprez rzeczy!

valentines party invitations


Zestaw wektorów walentynkowych

Elegant valentine pattern set

Pobierz


Napisy walentynkowe

Love lettering

Pobierz


Znacznik w stylu vintage

Love lettering

Pobierz


Zdjęcie zakochanych

Girl smiling

Pobierz


Zestaw ikon walentynkowych

Love icon pack

Pobierz


Zestaw ikon walentynkowych 2

Love icon pack

Pobierz


* * *

Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: Lovely Valentine’s Party Invitations and Posters by Freepik.Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.