00 days
:
00 hours
:
00 minutes
:
00 seconds

Motywy WordPress z jednostronicowym układem

Strony z jednostronicowym układem cieszą się popularnością w dzisiejszych czasach. I chociaż pierwotnie były przeznaczone do tworzenia portfolio i CV, układ tego rodzaju coraz jest wykorzystywany w stronach biznesowych i komercyjnych. Ze względu na użyteczność i łatwość obsługi takie strony są bardziej zapotrzebowane wśród internautów i mają wyższą  pozycję w wynikach wyszukiwania. Więc dziś postanowiliśmy przedstawić Państwu najpopularniejsze motywy WordPress z naszego katalogu, które mają tyki typ układu.

Human Rights

Ten motyw WordPress z minimalistycznym designem będzie dobrą podstawą do tworzenia stron biznesowych. Ma w pełni responsywny układ i jest oparty o Cherry Framework 4.0. Łatwa inastlacja i dostosowywanie zapewniają wygodność w obsłudze zarówno jak dla zawodowych webmasterów, tak i amatorów bez żadnych umiejętności w zakrecie programowania. Wbudowany edytor treści MotoPress pozwala na tworzenie ekskluzywnej strony w szybki iłatwy sposób - aby dodać dowolny element do designu czy zmienić jego położenie wsystarczy przeciągnąć i upuścić go.

Demo Pobierz! Human rights


Monstroid

Monstroid - jest to potężny uniwersalny motyw dla WordPress, który został wyposażony w zestaw narzędzi do dostosowania go do potrzeb dowolnego serwisu webowego. Ma jednostronicowy układ i mnóstwo przydatnych funkcji. Zaawansowane animacje, efekty wizualne i dobry układ treści - połączenie wszystkich tych elementów umożliwia stworzenie przejemnej dla oczu strony z latwą nawigacją. Ogromna liczba wtyczek i widżetów do wyboru, niestandardowe modulły, wstępnie zaprojektowane strony, pliki PSD, jakościowe zdjęcia i szczególowa dokumentacja pomogą Ci szybko stworzyć stronę swoich marzeń.

Demo Pobierz! Monstroid Single


Hosting Company

Ten motyw z jednostronicowym układem jest wyposażony w lepkie menu, co sprawia, że jest bardzo wygodny w nawigacji. Tło w stylu Polygon zapewnia designowi motywu minimalistyczny wygląd. A ze względu na dobrą strukturę treści, motyw jest przejemny dla oczu. Paski postępu, blok referencji i bloga, orza wbudowany formularz newslettera - wszytkie te elementy zostały dodane do motywu.

Demo Pobierz! Hosting Company


Joibi

Pelnoekranowe wideo w nagłówku motywu przyciąga uwagę użytkowników. Paralaksowe przewijanie zdjęcia tła dodaje dynamiczności do układu, zapewniając bardziej interaktywne doświadczenie przeglądania. Minimalistyczny design motywu w płaskim styl został wzmocniony przez kolorowe czcionki, banery i paski postępu, które przyciągają uwagę użytkowników. Galieria z funkcją filtrownia i powiększeniem zdjęć Cloud zdjęć została umieszczona do strony domowej motywu. Formularz kontaktowy oraz mapa Google znajdują się w dolnej części strony.

Demo Pobierz! Joibi


European Restaurant

Pelnoekranowe wideo w nagłówku motywu zapewnia wirtualną prezentację restauracji lub kawiarni. Ogromna liczba retina-zdjęć dań menu pomoże zachęcić internautów do zwiedzania lokalu. Dobrze hierarchiczne pozycjonowanie treści zapewnia lepszą czytelność strony. Efekt Lazy Load zapewni szybkie załadowanie strony na dowolnym urządzeniu. Responsywne suwaki i galerie z efektem powiększania zdjęć Cloud Zoom pomogą bardziej skutecznie zaprezentować menu restauracji w internecie.

Demo Pobierz! European restaurant


Job Portal

Job Portal jest gotowym rozwiązaniem do tworzenia CV czy online-portfolio, a nawet portalu pracy. Posiada wszystko, co pracodawcy i kandydaci chcieliby powiedzieć o sobie. Układ motywu jest prosty i pozwała na skupienie uwagi na treści. Nagłówek motywu ma lepki panel nawigacyjny, który pozwala użytkownikom przejść do dowolnej czźści strony za pomocą jednego kliknięcia. Wbudowany formularz kontaktowy w dolnej części witryny umożliwia łatwe skontaktowanie się z właścicielem strony.

Demo Pobierz! Job Portal


Globy

Globy jest przeznaczony do tworzenia stron biznesowych. Jest oparty o responsywny framework i wspiera WPML. Opcje social media zapewniają łatwe rozprzestrzenianie informacji na temat swojej działalności na popularnych serwisach społecznościowych. Warstwowe PSD, zestaw niestandardowych szablonów stron, zaawansowane opcje, a także niestandardowr typy wpisów - oto tylko niektóre z zaletów tego motywu WordPress.

Demo Pobierz!

Globaly


Extreme Sport

Adventure seekers and extreme sport lovers will enjoy straightforward design of this WordPress theme. Making heavy use of bold images and videos, the template is perfect for showcasing your team and portfolio on the web. The latter features a filterable options, so the users can choose which particular photo gallery they would like to view. Skills presented by means of progress bars, integrated Google map, contact form, social integration, and more handy options were added to the theme’s pack.

Demo Pobierz!

SportLabs


Web Designer

Motyw jest przeznaczony do promocji umiejętności i kreatywnych pomysłów projektantów, artystów, pisarzy, muzyków itd. Jego design został wykonany w płaskim stylu i jest w pełni konfigurowalny. Ze względu na to, że motyw jest responsywny, strona będzie dobrze wyświetlała się na ekranie dowolnych urządzeń. Układ motywu jest wykonany jako oś czasu, co zapewnia treści strony lepszą czytelność. Umiejętności są przedstawiane przez paski postępu, które pozwala skupić uwagę użytkowników na najsilniejszych stronach autora.

Demo Pobierz!

Mark Johnson


Tak wyglądała lista naszych najpopularniejszych motywów WordPress z jednostronicowym układem. Więc zapraszamy do przeglądania ich demo i bardziej szczególowego zapoznania sią z ich funkcjami.

* * *

Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: 9 Awesome One Page WordPress Themes.

* * *

P.S. Nie zapomnij, że do końca dnia w naszym sklepie działa promocja na motywy WordPress i każdy z nich można kupić o 40% taniej.

Zobacz wszystkie motywy WordPress

P.P.S. Jeśli masz jakieś pomysły dotyczące ulepszenia naszych produktów - zostaw komentarz!Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.