Najlepsze szablony PowerPoint do tworzenia prezentacji biznesowych

Kiedy wymyślimy genialny pomysł, chcemy go zrealizować za wszelką cenę. Przynajmniej tak mi się przydarzyło w mojej pierwszej pracy. Pracowałam przez pół roku, wpadłam na świetny pomysł i chciałam przekonać szefów, że będzie to wspaniały projekt. Ustalili mi datę spotkania, na którym miałam przedstawić im swój potencjalny projekt. więc rozpocząłam przygotowania.

Szybko zrobiłam prezentację w PowerPoint i wyprasowałam moją najlepszą suknię. Tak bardzo się starałam, ale szefowie nie zainteresowali sięi tym projektem. Kiedy przedstawiłam go, niektórzy z nich nawet ziewali.

powerpoint 01

Co do cholery? Nie mogłam zrozumieć, co poszło nie tak. Potem, podczas przerwy na kawę, gdy rozmawiałam z sekretarką, powiedziała mi, że moja prezentacja była banalna i nudna, mimo że pomysł był ciekawy. Aby zaimponować szefom, doradziła mi korzystać z gotowych szablonów PowerPoint zaprojektowanych przez profesjonalistów.

Szczerze mówiąc, do tych czasów nigdy nie słyszałam o tych narzędziach. Kiedy znalazłam je w sieci, zrozumiałam, dlaczego nikomu nie spodobała się moja prezentacja. Dlatego chciałabym powiedzieć jedną ważną rzecz do soób, którzy mają mądry pomysł i chcieliby go zrealizować. Człowieku, ucz się na moich błędach!

powerpoint 02


Topowe szablony powerPoint dla prezentacji biznesowych

Na tej liście zebraliśmy najlepsze szablony PowerPoint, które pomogą Ci stworzyć atrakcyjną prezentację dowolnego projektu. Aby dostosować je według swoich potrzeb nie musisz posiadać  żadnych specjalnych umiejętności technicznych, ani dodatkowego oprogramowania, takiego jak PhotoShop. Możesz zmieniać rozmiar grafiki bez utraty jakości, zmieniać kolory jednym kliknięciem, przeciągać i upuszczać zdjęcia.

Szablon PowerPoint Loading

professional PowerPoint templates

Dzięki temu szablonowi PowerPoint możesz zabrać publiczność w radosną podróż przez cele biznesowe, strategie, klientów, nagrody, lokalizacje, raporty porównawcze itp.

W pakiecie znajdziesz 90 unikalnych slajdów 16: 9 HD, 33 THMX kolorów i 4000+ ikon. Wszystkie kształty szablonów są wektorami. Aby dodać obrazy ekranowe do makiet, możesz je po prostu przeciągnąć i upuścić.

Pobierz


Szablon PowerPoint Every Minimal

professional PowerPoint templates

Ten gotowy do druku szablon PowerPoint to minimalizm i elegancja. Z jego pomocą możesz skorzystać z ponad 80 unikalnych slajdów o proporcjach 16: 9, 800 ikon wektorowych, 24 kolorów, 50+ makiet urządzeń, darmowych fontów, dokumentacji itp.

Przeciąganie i upuszczanie obiektów zastępczych i zmieniających rozmiar wektorów sprawi, że tworzenie unikatowej prezentacji będzie bardzo proste. Możesz sprawić, że będzie dynamiczny dzięki animowanym przejściom między slajdami. Ten czysty szablon PowerPoint pozwala wybrać, czy chcesz zachować prezentację w ciemności, czy w jasnym tonie.

Pobierz


Szablon PowerPoint Edge

professional PowerPoint templates

Edge jest jednym z najlepszych szablonów PowerPoint, które mogą przenieść prezentację biznesową na wyższy poziom. Jest wyposażony w nowoczesny pakiet ikon, 50 unikalnych slajdów o proporcjach 16: 9, 20 motywów kolorystycznych, przewodnik po plikach PDF itp. Dostępnych jest również 40 układów slajdów głównych w wersjach ciemnej i białej. Ten szablon PowerPoint z funkcją "przeciągnij-i-upuść" używa domyślnie fontów Myriad Pro i Calibri.

Pobierz


SzablonPowerPoint Miracle

professional PowerPoint templates

Ten przyjemny szablon PPT pomoże Ci zdziałać cuda z prezentacją, tak jak sugeruje jej nazwa. Jest dostarczany z 50 unikalnymi slajdami o proporcjach 16: 9, trzema kolorowymi motywami i plikiem z instrukcjami. Font użyty w szablonie jako domyślny to Open Sans. Jeśli chodzi o personalizację, możesz zmienić kolor, rozmiar i kształt dowolnego obiektu bez utraty jakości. Aby zmodyfikować wykresy, wybierz potrzebny i edytuj go w tabeli. Nie ma znaczenia, czy używasz PPT czy PPTX, szablon obsługuje obie wersje oprogramowania.

Pobierz


Uniwersalny szablon PowerPoint PRO

professional PowerPoint templates

Oto jeden z miłych profesjonalnych szablonów PowerPoint z minimalnym, eleganckim i przemyślanym designem. Daje dostęp do 88 unikalnych slajdów 16: 9 HD, niestandardowych fontów i szczegółowych instrukcji. Szablon jest łatwy w użyciu ze względu na w pełni edytowalne obiekty. Możesz zmieniać ich kolory, rozmiary i kształty tylko za pomocą dwóch kliknięć, edytować wykresy i tabele, dodawać obrazy do slajdów przez przeciąganie i upuszczanie itp.

Pobierz


Szablon PowerPoint Xpress

professional PowerPoint templates

Xpress oferuje najnowocześniejszy design z chłodnymi geometrycznymi kształtami. Ten niesamowity szablon PPT jest wyposażony w bogaty w funkcje pakiet z 60 unikalnymi slajdami o proporcjach 16:10 i 16: 9, 500  font icons, 150 opcjami kolorów, mapami, wykresami, diagramami, tabelami itp. Dla większej dynamiki możesz przyprawić Twoje slajdy z animacjami paralaksy. Ten ultranowoczesny szablon pomoże Ci stworzyć niezapomnianą prezentację w PPT i PPTX.

Pobierz


Szablon PowerPoint Wava

professional PowerPoint templates

Wava to fajny szablon PowerPoint dla PPT i PPTX. Posiada 72 unikalne slajdy o proporcjach 16:10, 16: 9 i 4: 3, 150 kolorów, 500 font icons, unikatowe smart obiekty, infografiki, wykresy itp. Możesz wybrać jedną z dwóch wersji szablonu. Kształty, fonty, ikony, skale, kolory i grafika szablonu są w pełni edytowalne. Przełącznik kolorów oraz elementy przeciągnij-i-upuść ułatwiają dostosowanie domyślnego projektu do własnych upodobań.

Pobierz


Szablon PowerPoint Pitch Pro

professional PowerPoint templates

Potrzebujesz szablonów do Microsoft PowerPoint zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami? Sprawdź Pitch Pro z ponad 100 unikalnymi slajdami o proporcjach 16: 9, ponad 500 font icons wektorowych i ponad 150 opcji kolorów, które możesz zmienić jednym kliknięciem. Wszystkie grafiki są w pełni edytowalne i skalowalne. Ze względu na element zastępczy obrazu możesz dodawać zdjęcia do slajdów, przeciągając je i upuszczając. Ten niesamowity szablon jest przeznaczony dla wersji PPT i PPTX programu PowerPoint.

Pobierz


Szablon PowerPoint Mirror

professional PowerPoint templates

Mirror ma uniwersalny projekt PowerPoint dla różnych dziedzin, bez względu na to, czy angażujesz się w marketing, finanse, edukację lub jakąkolwiek inną niszę. Pakiet zawiera 40 unikalnych slajdów 16: 9 HD, dziesięć kolorów motywów, font icons i łatwe do edycji obiekty. Szablon jest przeznaczony dla wersji PPTX oprogramowania i obsługuje przeciąganie i upuszczanie.

Pobierz


Szablon PowerPoint Jameela

professional PowerPoint templates

Jameela to kolejny dobry, jasny i kreatywny szablon PowerPoint dostępny w PPTX, PPT i THMX. Możesz eksperymentować z 50 wielofunkcyjnymi slajdami, 36 układami slajdów Master, niestandardowymi animacjami i różnymi kolorami motywów. Szablon korzysta również z bezpłatnych ikon i fontów. Jest gotowy do druku w rozmiarach A4 i US Letter. Dzięki szybkiemu przewodnikowi szybko stworzysz doskonałą prezentację.

Pobierz


Szablon PowerPoint Corporate Report

professional PowerPoint templates

Za pomocą tego szablonu można utworzyć raport korporacyjny dotyczący wielu aspektów działalności. Zawiera ponad 500 unikalnych slajdów wielofunkcyjnych o proporcjach 16: 9.

Wykresy, wykresy, liczniki, listy, oś czasu, slajdy wideo, podziały sekcji, - wszystko, czego możesz potrzebować do prezentacji projektu. Szablon jest przeznaczony dla użytkowników PPTX.

Pobierz


Szablon PowerPoint Alva Process

professional PowerPoint templates

Z tego szablonu można korzystać na wiele sposobów. Zawiera ponad 20 unikalnych slajdów o proporcjach 16: 9, 20 motywów kolorowych, nowoczesnych ikon, 14+ układów Master Slide w jasnych i ciemnych odcieniach itp. Fonty użyte w tym projekcie to Montserrat i Calibri. Plik pomocy poprowadzi Cię we właściwym kierunku, jeśli czegoś nie rozumiesz.

PobierzSzablon PowerPoint Geometry

professional PowerPoint templates

Stwórz stylową prezentację swojej firmy za pomocą tego w pełni animowanego szablonu o klasycznym wyglądzie. Możesz użyć 56 unikalnych slajdów o proporcjach 16: 9 i 4: 3 i 4000+ ikon wektorowych. Szablon został oparty o Slide Master i jest dostępny w wersjach PPTX i PPT. Wszystkie jego kształty są wektorami, co oznacza, że ​​możesz je edytować tak, jak lubisz. Symbol zastępczy obrazu umożliwia przeciąganie i upuszczanie obrazów.

Pobierz


Szablon PowerPoint Altezza

professional PowerPoint templates

Altezza posiada 120 unikalnych slajdów o proporcjach 16: 9, 60 opcji kolorów, 4500+ ikon premium wektor, 250+ ikon wektorowych i siedem kombinacji fontów. Istnieje również niestandardowa animacja dla każdego obiektu. Wszystkie elementy można łatwo dostosować nawet dla tych, którzy nigdy wcześniej nie używali programu PowerPoint. Możesz także edytować wykresy w Excelu.

Pobierz


Szablon PowerPoint Heyra

professional PowerPoint templates

Heyra to starannie opracowany szablon ze stalowymi efektami animacji. Możesz skorzystać z ponad 57 unikalnych slajdów o proporcjach 16: 9 i rozdzielczości 4K, 4 gotowych schematów kolorystycznych, ponad 200 ikon i darmowych czcionek. Korzystając z tego szablonu, znajdziesz wiele opcji układu, w pełni i łatwo edytowalnych treści oraz symboli zastępczych obrazu.

Pobierz


Szablon PowerPoint Perfect

professional PowerPoint templates

Szukasz kreatywnych szablonów PowerPoint, aby zainteresować widzów swoją prezentacją? Wypróbuj ten żywy projekt, który umiejętnie wykorzystuje kolorowe elementy na czystym tle. Pakiet szablonu zawiera 165 unikalnych slajdów, 60 schematów kolorów, ponad 4000 ikon wektorowych, infografiki, wykresy i wiele innych.

Slajdy mają różne proporcje, w szczególności szerokoekranowy format 16: 9, 16:10, 4: 3 i A4. Możesz utrzymać pokaz slajdów zarówno animowany, jak i nie animowany.

Pobierz


Szablon PowerPoint Complete Business Presentation

professional PowerPoint templates

Oto jeden z dobrych szablonów projektów PowerPoint, które są uniwersalne zarówno dla małych, jak i dużych firm. Za pomocą tego szablonu dla PPT i PPTX można utworzyć szczegółową prezentację biznesową. Jego główne zalety to duży zestaw z ponad 100 unikalnych, w pełni konfigurowalnych slajdów z elementami "przeciągnij i upuść". Za ich pomocą można przedstawić różne rodzaje analiz, modeli biznesowych, propozycji, analiz rynkowych, inwestycji, zachowań konsumenckich, procesu planowania strategicznego i wiele więcej.

Pobierz


Szablon PowerPoint Summer

professional PowerPoint templates

Szablon ma 115 slajdów o proporcjach 16: 9, 16:10 i 4: 3 oraz 150 kolorów. Możesz zastosować kolory do elementów prezentacji za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli potrzebujesz wersji drukowanej prezentacji, szablon obsługuje rozmiary A4 i Letter.

Pobierz


Szablon PowerPoint Inspirational

professional PowerPoint templates

Inspirational to idealna opcja do stworzenia atrakcyjnej prezentacji biznesowej w krótkim czasie. Możesz wyrazić swoje pomysły na 58 unikalnych slajdach o proporcjach 16: 9 i rozdzielczości 4K. Slajdy są dostępne w ciemnych i jasnych wersjach, a także możesz ustawić między nimi eleganckie efekty przejścia.

Pobierz


Szablon PowerPoint Layer Infographic

professional PowerPoint templates

Ten szablon to idealna opcja do wyjaśnienia procesów biznesowych za pomocą slajdów planszowych. Pakiet zawiera ponad 17 unikatowych slajdów o proporcjach 16: 9, 20 motywów kolorystycznych, zestaw nowoczesnych ikon wektorowych i przewodnik pomocy. Dostępnych jest również ponad 14 układów Master Slide w wersji jasnej i ciemnej. Jeśli chodzi o typografię, możesz użyć fontów Montserrat i Calibri. Wszystkie elementy wektorowe są w pełni edytowalne i można je zmieniać.

Pobierz


Szablon PowerPoint Memento

professional PowerPoint templates

Memento to ostatni na mojej liście modnych szablonów dla PowerPoint. Pakiet zawiera ponad 130 unikalnych slajdów o proporcjach 16: 9 i 4: 3, 25 motywów kolorystycznych, 700 ikon wektorowych i samouczek PDF. Opcja przeciągania i upuszczania, skalowalna grafika i wykresy edytowalne w Excelu przyczyniają się do użyteczności szablonu. Możesz wydrukować slajdy w formacie US Letter 8,5 x 11.

Pobierz


Szablon PowerPoint SEO Agency

Oto uniwersalny szablon Powerpoint o kształcie planszy. Najlepiej nadaje się do prezentacji startupów. Jest to doskonałe narzędzie dla każdej agencji SEO lub agencji cyfrowej, firmy, raportu marketingowego, propozycji biznesowych, pomysłów i innych projektów. Jest ponad 90 łatwych w użyciu gotowych slajdów. Dzięki tym slajdom możesz wykazać się umiejętnością prezentacji i poprawić swoją reputację wśród kolegów i konkurentów.

Pobierz


Szablon PowerPoint Marketing PRO

Szablon może być wykorzystywany do tworzenia prezentacji biznesowych. Zawiera ponad 50 unikalnych slajdów. Wszystkie elementy gotowego projektu mają być modyfikowane zgodnie z własnymi wymaganiami. Dzięki elementom typu "przeciągnij-i-upuść" nawet nie-technicy będą w stanie tworzyć niepowtarzalne prezentacje biznesowe bez obaw. Slajdy zostały opracowane w celu przyciągnięcia uwagi dzięki obrazom związanym z tematem i unikatowemu projektowi z cyframi i kolorami, które pokazują Twoje informacje profesjonalnie.

Pobierz


Szablon PowerPoint Social Media User Infographic

Szablon PowerPoint może być użyty do wyjaśnienia obecności Twojej firmy w mediach społecznościowych. Możesz łatwo edytować i dostosować do swoich potrzeb. Zawiera ponad 15 unikalnych slajdów i ponad 14 głównych układów slajdów, zarówno w wersji jasnej, jak i ciemnej.

Pobierz


Szablon PowerPoint Pitch Deck

(wideo w języku angielskim)

Szablon ma na celu spełnienie wszystkich klientów korporacyjnych i biznesowych. Jest to w pełni edytowalny projekt, który można łatwo dostosować do każdego rodzaju działalności. W zestawie znajduje się ponad 230 nowoczesnych i unikalnych układów. Dostępnych jest 12 dodatkowych opcji motywu kolorystycznego oraz funkcja przeciągnij i upuść w pakiecie pobierania szablon. Wszystkie obrazy są uwzględniane tylko w celu podglądu.

Pobierz


Szablon PowerPoint NELIMA

(wideo w języku angielskim)

NELIMA to nowoczesny i modny szablon prezentacji Powerpoint, charakteryzujący się czystym, kreatywnym i nowoczesnym wzornictwem. Jest odpowiedni do użycia przez każdego, kto chce stworzyć niesamowitą i nowoczesną prezentację dowolnego gatunku. Posiada ponad 100 wysokiej jakości slajdów kreatywnych o unikalnym stylu i przejrzystych układach, które zostały stworzone do uniwersalnych zastosowań.

Pobierz


Szablon PowerPoint Infographics Presentation

Szablon będzie doskonałym punktem wyjścia do uruchomienia prezentacji biznesowych i startowych. 290+ slajdów z w pełni edytowalnymi układami zostało wzbogaconych o funkcję przeciągania i upuszczania. Dostępnych jest 21 opcji kolorów motywu i 42 kolorów schematu dodanych do pakietu motywu. Infografiki 3D, ikony, elementy i obrazy PNG są zawarte do zestawu.

Pobierz


Szablon PowerPoint Zagros

Szablon prezentacji Zagros PowerPoint to elastyczne, czyste i unikalne rozwiązanie, które można dostosować do wielu projektów biznesowych. Wszystkie elementy łatwe do edycji i można łatwo zmienić kolor, aby dopasować go do marki osobistej lub firmy. Szablon zawiera 284 unikalnych slajdów, 11360 slajdów ogółem, 90 schematów kolorów, 90 kolorowych tematów.

Pobierz


Szablon PowerPoint Sales Dashboard

Szablon Dashboard PowerPoint Presentation Template zawiera elementy i wykresy na tablicy rozdzielczej. Może być użyty do wyjaśnienia wykresu danych biznesowych w prezentacji. Bardzo łatwo jest edytować wszystkie elementy gotowego projektu i zastąpić domyślną treść własnymi danymi.

Pobierz


Szablon PowerPoint Stanford

Szablon prezentacji Stanford Powerpoint zawiera ponad 100 unikalnych slajdów z ekranem o proporcjach 16: 9. Edytowalne ikony, makiety urządzeń, mapy, kształty infograficzne i cała masa innych elementów są zawarte w pakiecie pobierania kompozycji. Slajdy wyglądają na czyste, ale chwytliwe. Wszystkie mają w pełni edytowalne układy, które można idealnie dopasować do wymagań biznesowych.

Pobierz


Szablon PowerPoint Law firm

Law Firm to jeden z tych szablonów prezentacji biznesowych, które zawierają neutralną i dobrze wyważoną prezentację wizualną, dzięki której widzowie koncentrują się na Twoich treściach. W pakiecie do pobrania znajduje się ponad 50 unikatowych iw pełni edytowalnych slajdów. Ponad 80 kolorowych motywów i 10 gotowych szablonów znajduje się w pakiecie do pobrania.

Pobierz


Szablon PowerPoint Shopi

Szablon doskonale nadaje się do efektywnej prezentacji produktów cyfrowych. W pełni edytowalny układ jest gotowy do dostosowania do różnych celów biznesowych. Gotowe projekty będą również pasować do prezentacji sklepów internetowych, projektów korporacyjnych i osobistych. Elegancki i stylowy wygląd slajdów jest wzbogacony o element zastępczy do ekranu "przeciągnij i upuść" i automatyczną regulację.

Pobierz


Szablon PowerPoint iOS:Pro

Szukasz szablonów prezentacji biznesowych, które można dostosować do różnych celów? Rozważ zastosowanie iOS Pro jako wstępnie zaprojektowanego punktu wyjścia. Szablon uniwersalny zawiera 75+ unikalnych niestandardowych slajdów, które są wzbogacone o niesamowite efekty animacji. W pakiecie pobierania znajdują się zarówno jasne, jak i ciemne wersje slajdów.

Pobierz


Szablon PowerPoint Project Timeline v5

Wykorzystaj ten szablon, aby stworzyć imponujące prezentacje prawdziwych projektów państwowych. Wyposażony w elementy stylu metra, projekt docenią ci użytkownicy, którzy bacznie obserwują najnowsze innowacje w dziedzinie projektowania stron internetowych. Ma to na celu usprawnienie procesu prezentacji twojej firmy. Jest bardzo łatwy w użyciu i edycji szablon. Po prostu wybierz jeden z ponad 20 tematów kolorów w programie PowerPoint, w tym 10 niestandardowych kolorów, a cały szablon zmieni się na wybrany motyw kolorów.

Pobierz


Szablon PowerPoint SWOT Infographic

Czysty design z dynamicznymi elementami projektowymi doskonale nadaje się do wykorzystania do skutecznej prezentacji projektów medycznych i opieki zdrowotnej. W pełni edytowalny układ dobrze sprawdzi się przy prezentacji innego osobistego lub biznesowego projektu. Szablon zawiera łatwy element zastępczy obrazu typu "przeciągnij i upuść", co znacznie ułatwia dostosowanie treści zgodnie z własnymi wymaganiami.

Pobierz


Szablon PowerPoint Cryptocurrency

Wykorzystaj szablon, aby stworzyć oszałamiającą prezentację swoich projektów biznesowych i finansowych. Ustawiono jako domyślne ustawienia, że ​​szablon jest lepiej używany przez traderów internetowych. 40+ slajdów zawartych w pakiecie do pobrania posiada w pełni edytowalne układy. Ponadto ten szablon jest bardzo odpowiedni do połączenia z materiałami dotyczącymi zasobów cyfrowych, transakcji, finansów i wszystkich związanych z finansami cyfrowymi. A także ten szablon jest bardzo łatwy w użyciu i może zaoszczędzić czas w wypełnianiu potrzeb prezentacji biznesowych.

Pobierz


Szablon PowerPoint Puzzle Infographic

Oto szablon infografika z potrzebami w stylu puzzle. Jest gotowy do użycia Możesz użyć tego szablonu do wszelkich potrzeb biznesowych. Bardzo łatwo zmienić schematy kolorów tego szablonu. Po prostu wybierz jeden z ponad 20 tematów kolorów w programie PowerPoint, w tym 10 niestandardowych kolorów, a cały szablon zmieni się na wybrany motyw kolorów.

Pobierz


Szablon PowerPoint Loop

(wiedo w języku angielskim)

Szablon prezentacji biznesowej będzie idealnie pasował do rozwoju agencji marketingowej i projektów cyfrowych. Zawiera 80 unikalnych animowanych slajdów. Dostępnych jest ponad 160 opcji kolorów, które pozwalają wybrać idealną prezentację wizualną swoich pomysłów. Jest gotowy do przeciągania i upuszczania, zawiera unikatowe inteligentne obiekty, slajdy tekstowe, nowoczesne wykresy i inne opcje.

Pobierz


Szablon PowerPoint Funnel Pack

Czysty i neutralny projekt motywu ma na celu przedstawienie eleganckiej i profesjonalnej prezentacji w szeregu projektów biznesowych i usługowych. Pakiet motywu zawiera w sumie ponad 500 pełnoklikowych szablonów. Wszystkie są gotowe do druku i zoptymalizowane pod kątem ostrego jak brzytwa prezentacji na ekranach siatkówki.

Pobierz


Szablon PowerPoint Associate

Szablon prezentacji biznesowej jest odpowiedni dla instytucji społecznych lub innych typów małych i dużych projektów biznesowych. Ten szablon jest bardzo łatwy w użyciu i może zaoszczędzić czas na wypełnienie potrzeb prezentacji biznesowych. Każdy slajd, każdy unikalny element został zintegrowany z projektem, dzięki czemu za każdym razem, gdy przełączasz się między slajdami, użytkownicy nigdy nie tracą uważnego skupienia.

Pobierz


Szablon PowerPoint Project Status

Status projektu będzie idealnym gotowym rozwiązaniem do prezentacji, raportu lub projektu startowego. Posiada szybką i łatwą do edycji infografikę kształtu, 2-kliknięcie, aby dostosować kolor, tekst, rozmiar. 40+ Unikalne slajdy i 10 gotowych kolorów. Pliki XML są dołączone. Możesz animować slajdy lub zarządzać nimi bez efektów animacji.

Pobierz


Szablon PowerPoint PROTHOM

(wideo w języku angielskim)

Jest to minimlistyczne, czyste, kreatywne i nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto chce stworzyć atrakcyjną i nowoczesną prezentację. Ten szablon PowerPoint to idealne połączenie minimalizmu i nowoczesności. Posiada ponad 100 wysokiej jakości slajdów kreatywnych o unikalnym stylu i przejrzystych układach, które zostały stworzone do uniwersalnych zastosowań.

Pobierz


Szablon PowerPoint Philosophy

Szablon  spodoba się projektantom i fotografom, którzy chcą zaprezentować swoje prace i projekty w jak najlepszy sposób. Szablon zawiera makiety urządzeń z symbolem zastępczym. W pełni edytowalne slajdy można dostosować pod względem kolorów marki, kształtów, ikon, fontów itp.

Pobierz


Szablon PowerPoint Price Table V2

Korzystając z tego szablonu PowerPoint, możesz wyświetlić porównania cenowe oferowanych produktów. Dzięki różnorodnym opcjom ten szablon prezentacji jest idealny dla wszystkich kategorii biznesowych. Ponad 20 kolorowych motywów i 10 niestandardowych rozwiązań kolorystycznych pozwala dostosować cały styl szablonu w sposób odpowiadający Twojej tożsamości marki.

Pobierz


Szablon PowerPoint Varied

Szablon Varied ma 200 unikalnych slajdów, z których można korzystać do prezntacji informacji o firmach, finansach, tachimach, kreatywnych technologii, edukacji itd. Pakiet zawiera wszystko, co jest potrzebne do tworzenia skutecznej prezentacji osobistego lub biznesowego projektu, w tym grafiki, slajdy, kategorii i diagramy.

Pobierz


Szablon PowerPoint Spick

(wideo w języku angielskim)

Ponad 160 unikalnych slajdów dodanych do pakietu szablonu. Dostosowanie wyglądu slajdów będzie łatwiejsze dzięki 20 wersjom kolorystycznym i 40 kolorowym schematam zawartym w pakiecie do pobrania. Szablon zawiera elementy wektorowe, które można skalować bez utraty ich jakości.

Pobierz


Szablon PowerPoint Corporate Business Proposal

Oto czysty i użyteczny szablon Powerpoint doskonały do tworzenia prezentacji dla Twojego produktu, biznesu, marketingu, promocji, portfolio, propozycji, agencji, raportu rocznego i prezentacji firmy. Zawiera 28 unikalnych slajdów, bezpłatne ikony, bogatą kolekcję fontów i inne elementy, które mają na celu stworzenie wyjątkowej prezentacji Twojego projektu.

Pobierz


Szablon PowerPoint Commercial Presentation

Szablon Powerpoint  Commercial Presentation jest łatwy w użyciu. Wszystkie slajdy i elementy projektu zostały zintegrowane z projektem i są edytowalne i oparte na slajdzie.

Pobierz


Szablon PowerPoint Smart Chart

Szablon Smart Chart można wykorzystać do przedstawienia statystyk danych biznesowych. Schematy kolorów są w pełni edytowalne. Po prostu wybierz jeden z ponad 20 tematów kolorów w programie PowerPoint, w tym 10 niestandardowych kolorów, a cały szablon zmieni się na wybrany schemat kolorowy.

Pobierz


Szablon PowerPoint Hexagonal

Szablon Hexagonal Infographic został zaproejtowany w stylu sześciokątnym. Może być używany do przedstawienia danych biznesowych w trybie prezentacji. Także szablon jest bardzo łatwy do edycji. Nie wymaga posiadania umiejętności w aekresie projektowania do swojego dostosowania, wystarczy umieścić własne dane i wszystko jest gotowe. Ponad 600 slajdów, łącznie 40 plików, pliki XML, nowoczesny pakiet ikon, ponad 14 głównych układów slajdów i wiele innych rozwiązań zostali zawarte do archiwum tego szablonu.

Pobierz


Szablon PowerPoint WorthWhile Consulting

Profesjonalnie zaprojektowany szablon PPT pomoże Ci narysować oszałamiającą prezentację marketingową dla każdego rodzaju działalności. Wysokiej jakości prezentacja prezentowana jest w proporcji 16: 9, która jest najbardziej zoptymalizowanym rozmiarem. Szablon zawiera wszystkie potrzebne sekcje do prezentacji - Powitanie, Informacje, Usługi, Prezentacje marketingowe, Infografie, Wykresy, Portfolio, Kontakty itp.

Pobierz


Szablon PowerPoint Perfect

Czysty i minimalistyczny design tego szablonu Powerpoint będzie szczególnie przydatny dla projektantów i fotografów poszukujących sposobów zwrócenia uwagi użytkowników na kreatywne portfolio ich prac. O 100% edytowalny projekt jego stron można dostosować pod względem pomocą kolorów, fontów, wielkości, pozycji i innych elementów. Archiwum zawiera mapy bonusowe i ikony.

Pobierz


Szablon PowerPoint Colorful

Szablon zawiera 160 opcji kolorów. Zmiana koloru za pomocą jednego kliknięcia zapewnia szybszą modyfikację projektu szablonu 85 oszałamiających slajdów wygląda chwytliwie i efektywnie.

Pobierz


Szablon PowerPoint Mindmap

Szablon jest wyposażony w 16 unikatowych gotowych slajdów. Jest dostępny w 7 kolorach, dzięki czemu możesz wybrać dowolny schemat koloru, który będzie bardziej odpowiedni dla Twojego projektu. Także szablon jest wyposażiny w szereg wbudowanych narzędzi i nowoczesnych użytecznych elementów. Używanie standardowych fontów pozwala na łatwiejszą pracę. Szablon jest obsługiwany przez różne wersje oprogramowania PowerPoint.

Pobierz


Szablon PowerPoint Maher

Jest to jeden z największych szablonów prezentacji biznesowych na tej liście. Zawiera 31000+ slajdów, plików PPTX, PSD, PNG, 200 unikalnych slajdów, w pełni edytowalnych kolorów i kształtów oraz dobrze uporządkowanych warstw. Wszystkie slajdy mogą być używane w drukowanym i cyfrowym formacie. Dostarczono instrukcje krok po kroku, które pomagają w łatwym zarządzaniu wszystkimi elementami szablonu.

Pobierz


Szablon PowerPoint BrainTech

Ten szablon PowerPoint pomoże Ci stworzyć oszałamiającą prezentację marketingową dla każdego rodzaju działalności. Wysokiej jakości prezentacja dostarczana jest w proporcji 16: 9, która jest najbardziej zoptymalizowanym rozmiarem.

Pobierz


Szablon PowerPoint Infographic Pack

Świeża, przejrzysta, nowoczesna i funkcjonalna prezentacja biznesowa zawiera wiele ciekawych funkcji i slajdy z wysoce zorganizowanymi, nowoczesnymi i korporacyjnymi infografikami. 400+ unikalnych, czystych i kreatywnych slajdów można dostosować za pomocą funkcji przeciągnij-i-upuść. Wszystkie slajdy są o 100% skalowalne i wektorowe.

Pobierz


Szablon PowerPoint Be Presentation + 30 zdjęć

Czysty i minimalistyczny design tego szablonu PowerPoint jest wystarczająco obszerny, aby przedstawić różnorodne treści w kompleksowy sposób. W pakiecie do pobrania znajduje się ponad 125 unikalnych i kreatywnych slajdów. Wszystkie slajdy są w pełni edytowalne. Wszystkie obiekty są o 100% wektorowe, co gwarantuje, że cała zawartość będzie wyglądała idealnie na wszystkich rozmiarach ekranu. 30 obrazów o wysokiej rozdzielczości jest dołączanych do bezpłatnego użytku zarówno w celach osobistych, jak i komercyjnych.

Pobierz


Szablon PowerPoint Supra

Supra to uniwersalny szablon prezentacji z profesjonalnym, ultranowoczesnym i niepowtarzalnym wzornictwem. Każdy slajd jest tworzony z odpowiednią dbałością o szczegóły. Szablon, który może być używany do różnych celów biznesowych, w tym portfolio, firmy, marki, reklamy itp. Wszystkie ikony, elementy i infografiki są o 100% wektorami.

Pobierz


Szablon PowerPoint Cheap Delicious

Ten szablon prezentacji Powerpoint będzie idealnie pasował do tworzenia prezentacji dla kawiarni i restauracji. Eleganckie fonty świetnie pasują do przedstawienia informacji w atrakcyjny sposób. Zestawy ikon i fontów zostały zawarte także do zestawu archiwum do pobiernia.

Pobierz


Szablon PowerPoint Pulsar

Szablon Pulsar stanie się idealnym rozwiązaniem do prezentacji informacji na temat medycyny. Czysta i zwięzła struktura układu nie zawiera elementów, które mogłyby odwrócić uwagę użytkowników od danych prezentowanych na slajdach. Wszystkie elementy szablonu są o 100% wektorowe iw pełni edytowalne. Przeciąganie obiektów przyspieszy sposób dostosowania projektu zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Pobierz


Szablon PowerPoint PEST, PESTEL, PESTLE

Szablon prezentacji biznesowych jest przeznaczony do wykorzystania przez start-upy, małe i duże projekty internetowe. Posiada dobrze zbalansowaną strukturę, która zapewnia bardziej profesjonalną i atrakcyjną prezentację Twojego projektu. Szablon zawiera 34 unikalne slajdy, 7 gotowych schematów kolorów, elementy projektowe gotowe do wypełnienia, oraz wiele innych opcji, które zapewniają bardziej efektywną prezentację pomysłów biznesowych.

Pobierz


Szablon PowerPoint Marketing Mix (tool)

Agencje marketingowe i reklamowe mogą korzystać z tego gotowego szablonu prezentacji biznesowej, aby przedstawić partnerom i klientom swoje oferty. Szablon zawiera 32 unikalne slajdy, które można dostosować do własnych potrzeb.

Pobierz


Szablon PowerPoint Education

Skorzystaj z poniższego szablonu, aby stworzyć ciekawą i profesjonalną prezentację pomysłów / celów / usług dostarczonych przez Twój projekt edukacyjny. Do archiwum szablonu zsotały zawarte 2 wesję szablonu - jasna i ciemna. W pełni edytowalny układ jest gotowy do użycia w różnych celach. Każdy slajd i unikalny element zostały zintegrowane z projektem.

Pobierz


Szablon PowerPoint Complete Business

Zaprezentuj wszystkie inforamcji o swojej firmie, korzystając z tego szablonu PowerPoint dla prezentacji biznesowej z przejrzystymi i w pełni dostosowywanymi slajdami. Szablon Complete Business oferuje czysty i profesjonalny design, który jest o 100% wektorowy. Posiada on 150 unikalnych slajdów, które mogą być spersonalizowane na wiele sposobów.

Pobierz


Szablon PowerPoint Fintech Startup

Wszystkie slajdy tego szablonu PowerPoint zostali zaprojektowane tak, aby pomóc Ci stworzyć atrakcyjną prezentację. Jest wykonany w skali 16: 9, która maksymalizuje widoczność ekranu. Posiada ponad 40 unikalnych slajdów niestandardowych z 7 gotowymi projektami, które pomogą Ci zobaczyć tę prezentację w innych wersjach kolorystycznych.

Pobierz


Szablon PowerPoint University Education

Ten szablon PowerPoint tsanie się odpowiednim rozwiązaniem do tworzenia prezentacji dla szkolenia wprowadzającego, badania kolektywnego, seminarium edukacyjnego, konferencji edukacyjnej, wprowadzenia na szkołę lub uniwersytet, ukończenia szkoły itp. Posiada ponad 130 unikalnych niestandardowych slajdów z 7 gotowymi projektami, które pomogą Ci zobaczyć tą prezentację w innych wersjach kolorystycznych.

Pobierz


Szablon PowerPoint Fashion & Creative Catalogue

(wideo w języku angielskim)

Ten szablon prezentacji biznesowych jest bardzo skutecznym narzędziem do udostępniania interaktywnych informacji. Możesz łatwo edytować układ i tworzyć nieograniczoną opcję koloru, używając gotowego schematu koloru. Ilustracje wykorzystane w szablonie są obiektami wektorowymi, które można łatwo zmienić i dostosować kolory. Slajdy i zawartość są w pełni animowanymi slajdami.

Pobierz


Szablon PowerPoint Wander

Szablon będzie idealnym rozwiązaniem dla firm, które szukają sposobów na kreatywną prezentację swoich ofert dla odbiorców. Szablon będzie idealnie pasował do tworzenia prezentacji na teakie tematy jak moda, biznes itd.Szablon jest także wyposażony w mapy wektporowe, makiety urządzeń i ikony.

Pobierz


Szablon PowerPoint Digital Marketing Agency

(wideo w języku angielskim)
 

Oto czysty i nowoczesny design do prezentacji biznesowej. Rozmiar skali 16: 9 HD maksymalizuje widoczność ekranu. Możesz łatwo edytować układ i tworzyć nieograniczoną ilość wersji kolorowych. Używane są fonty na darmowej licencji, więc nie potrzebujesz dodatkowych kosztów.

Pobierz


Szablon PowerPoint SEO Agency Report & Analytic

Szablon SEO Agency Report & Analytic pomoże Ci zaprezentować projekty swoim klientom, potencjalnym pertnerom lub innym ludziom. Zawiera ponad 60 unikalnych niestandardowych slajdów z 8 gotowymi projektami, które pomogą Ci zobaczyć tę prezentację w innych wersjach kolorystycznych.

Pobierz


Szablon PowerPoint Construction

Construction Presentation to nowoczesny i kreatywny szablon PowerPoint przeznaczony dla przedsiębiorstw przemysłowych i architektonicznych. Jest to modny i funkcjonalny szablon, który wyróżnia się w nowoczesnym designiem. Każdy slajd, każdy unikalny element został zintegrowany z projektem.

Pobierz


Szablon PowerPoint Manufature

Manufacture to silny i potężny szablon prezentacji biznesowej dla firm produkcyjnych, przemysłowych i inżynieryjnych. Zawiera ponad 40 unikalnych niestandardowych slajdów z 3 (trzema) opcjami okładek, możesz z łatwością edytować układ i tworzyć nieograniczoną ilość chematów.

Pobierz


Szablon PowerPoint Food Presentation

Szablon najlepiej nadaje się do wykorzystania przez firmy związane z żywnością. Dobrze zbalansowany design zawiera atrakcyjne elementy projektowe i apetyczne, które pprzeciągną uwagę, gdy przeglądają slajdy. W pakiecie pobierania szablonu znajduje się ponad 800 gotowych slajdów. Nowoczesny pakiet ikon i bogaty wybór fontów zapewniają bardziej niezwykłą prezentację danych.

Pobierz


Szablon PowerPoint Simply

Szablon Simply posiada 190 unikalnych slajdów, które są przeznaczone do zastosowań biznesowych, korporacyjnych, finansowych, edukacyjnych i do wielu innych celów. Wszystkie elementy szablonu są o 100% wektorami. Możesz dostosować układ szablonu w taki sposób, aby idealnie pasował do celów i pomysłów na biznes. 10 gotowych schematów kolorów można regulować za pomocą jednego kliknięcia. W ten sposób można modyfikować wszystkie kształty, ikony, fontyi i inne elementy slajdów.

Pobierz


Szablon PowerPoint Business Presentation

110 w pełni edytowalnych slajdów tego szablonu prezentacji biznesowej są dostępne w 30 schematach kolorystycznych. Szablon Business Presentation ma na celu zaprezentowanie informacji w profesjonalnym formacie. Pięknie zaprojektowane slajdy przedstawiają wykresy, zespół, portfolia, wykresy, infografiki, wiele opcji układów, animacje itd.

Pobierz


Szablon PowerPoint Startup Business Presentation

Szablon doskonale nadaje się do tworzenia przentacji dla małych i dużych projektów biznesowych. Zawiera dosłownie wszystko, czego potrzebujesz, aby przedstawić swoje pomysły, oferty i usługi w profesjonalnym stylu. Szablon jest szybki i łatwy do edycji ze względu na zawarte do jego zestawu 50 gotowych schematów kolorów, kształtów i ikon Powerpoint, infografik i wykresów oraz wielu innych elementów.

Pobierz


Unwersalny szablon PowerPoint Mountain

Mountain to wysokiej jakości szablon prezentacji PowerPoint, który najlepiej nadaje się do wykorzystania przez agencje kreatywne. Posiada starannie wykonane slajdy, z profesjonalnym designem, kreatywnymi układami, infografikami, galeriami zdjęć, ciekawymi efektami wizualnymi, licznymi opcjami kolorów itd. Wszystkie elementy projektu szablonu są łatwe do dostosowania i o 100% wektorowe.

Pobierz


Szablon PowerPoint Business Graph

Atrakcyjny projekt szablonu będzie idealnie pasował do tworzenia profesjonalnych prezentacji biznesowych. Ponad 200 wielofunkcyjnych slajdów oferuje czyste i w pełni edytowalne układy, które można szybko i łatwo modyfikować zgodnie z własnymi wymaganiami. Szablon zawiera 18 gotowych schematów kolorów, obsługujących 50 kolorów.

Pobierz


Szablon PowerPoint Uxmite

Czarno-biała kolorystyka szablonu doda eleganckiego i stylowego wyglądu do przentacji projektu biznesowego. Szablon najlepiej nadaje się do wykorzystania do przedstawienia informacji o modzie, fotografii, projektach firmowych lub w dowolnym innym celu. Posiada w pełni edytowalny układ, który można lekko dostosować.

Pobierz


Szablon PowerPoint XtrimBro

Szablon prezentacji Powerpoint jest pełnoprawnym rozwiązaniem zawierającym wszystko, co potrzebne do tworzenia biznesplanu. Czysty i minimalistyczny design slajdów ma w pełni edytowalną strukturę. Możesz dostosować kolory, teksty, zdjęcia i efekty animacji. Pakiet do pobrania zawiera 100 unikalnych slajdów ze świetnie zorganizowanymi warstwami.

Pobierz


Szablon PowerPoint Delta

Wybierz jedną z 160 różnych opcji kolorów i wybierz idealnie pasującą do potrzeb Twojej firmy. Wszystkie toons, ikony i wszystkie slajdy zmienią się z nowym kolorem za pomocą jednego kliknięcia. Wystarczy skopiować jedną z 500 dołączonych ikon i wkleić tam, gdzie chcesz!

Pobierz


Szablon PowerPoint Business Plan

Profesjonalny, czysty i kreatywny szablon prezentacji Powerpoint jest przeznaczony do wykorzystania przez start-upy, projekty korporacyjne i małe firmy. 95 slajdów wielofunkcyjnych mają w pełni edytowalne układy. Jasne i ciemne opcje tła są dostarczane ze wszystkimi slajdami znajdującymi się w pakiecie. Możesz zmienić schemat kolorów za pomocą jednego kliknięcia.

Pobierz


Szablon PowerPoint Business Plan & Marketing

Ten szablon zawiera zarówno animowaną, jak i nie animowaną wersję, dzięki czemu można go łatwo dostsować. Jest to jeden z największych szablonów prezentacji biznesowych z tej listy. Zawiera ponad 80 000 czystych i nowocześnie wyglądających slajdów. Dostępne są 3 współczynniki proporcji, metoda "przeciągnij i upuść", wszystkie niezbędne i dodatkowe slajdy oraz wiele innych opcji kompozycji.

Pobierz


Szablon PowerPoint Business 2018

Business 22018 to idealne rozwiązanie do tworzenia biznes planu i raportu marketingowego. Dodawanie własnych zdjęć do slajdów za pomocą funkcji "przeciągnij-i-upuść" jest bardzo łatwe. Można zmieniać wykresy tej prezentacji przy użyciu tabel. Wybierz potrzebny wykres, edytuj dane w tabeli. Wygląd wykresu zostanie zmieniony na podstawie Twoich danych.

Pobierz


Szablon PowerPoint Rixus

Rixus to czysty, kreatywny, prosty, unikalny, skalowalny, uniwersalny szablon Powerpoint. 10 gotowych kolorów można zmienić za pomocą jednego kliknięcia. Posiada 100 unikalnych slajdów z treściami (zespół, portfolio, informacje ogólne, ręcznie robione infografiki, wykresy danych, mapy, tabele, oś czasu itp.), Wiele opcji układów, animacje i inne elementy dodane do pakietu szablonu. Wszystkie obiekty są wektorami i smart obiektami,a także są w pełni edytowalne i animowane.

Pobierz


Szablon PowerPoint Genius

Genius Presentation to nowoczesny i kreatywny szablon Powerpoint stworzony z myślą o uniwersalnych prezentacjach biznesowych. Ponad 40 unikalnych iw pełni edytowalnych slajdów ma jasne i ciemne tło. Szablon jest o 100% wektorowym, co zapewnia prezentacji idealny wygląd w drukowanym lub cyfrowym formacie.

Pobierz


Szablon PowerPoint Business Timeline

Business Timeline jest szablonem prezentacji inforgrafiki, który można dostosować do różnych celów biznesowych.

Pobierz


Szablon PowerPoint Redline

Szablon Powerpoint o doskonałej jakości jest idealny do prezentacji startupów, biznesu, prezentacji korporacyjnych i użytku osobistego. Z pomocą funkcji Przeciągnij-i-Upuść można lekko dostosować wygląd szablonu. Ponadto możesz zarządzać automatycznymi dostosowaniami, takim jak rozmiar, przezroczystość, kształt i inne ustawienia prezentacji.

Pobierz


Szablon PowerPoint Eight

Kreatywny szablon prezentacji Powerpoint z Slidemaster będzie idealnie pasował do tworzenia prezentacji na temat Moda, sport, biznes, a także prezentacji marki i osobistych projektów. Makiety urządzeń, mapy Ikony wektorowe i bonusowe są dodawane do pakietu do pobrania.

Pobierz


Szablon PowerPoint Infographic, Business Plan

Jeśli szukasz użytecznego i skutecznego szablonu PowerPoint dla prezentacji swojej firmy lub projektu finansowego - wybierz ten szablon, On zawiera ponad 220 unikalnych slajdów, które można dopasować według swoich potrzeb. Możesz wybrać jedną z dwóch wersji kolorowych - light i dark, a także zdecydować, czy chcesz dodać efekty animacji do prezentacji.

Pobierz


Szablon PowerPoint Real Estate & Construction

Szablon jest przeznaczony dla prezentacji dotyczącej nieruchomości i budownictwa. Czysty, kreatywny i modny design jest w pełni edytowalny, dzięki czemu będziesz mógł dostosować go do każdej innej niszy biznesowej. Ten szablon prezentacji zawiera wiele odmian kolorów, przełącznik zmiany koloru za pomocą jednego kliknięcia, łatwo edytowanie teksty i wiele innych elementów.

Pobierz


Szablon PowerPoint FotoImez

Szablon FotoImez szablon jest przeznaczony do wykorzystania przez fotografów, do przezentacji portfolio, produktu i innych kreatywnych projektów. Ma czysty, kreatywny i nowoczesny wygląd. Ponad 60 unikalnych slajdów niestandardowych, 7 wersji kolorystycznych, 28 plików PPTX dla obu proporcji 16: 9 i 4: 3 oraz inne elementy zapewniające płynne dostosowywanie.

Pobierz


Szablon PowerPoint HappyBiz

Szablon HappyBiz PowerPoint Presentation zawiera modny i łatwy do dostosowania układ. Ten szablon zawiera super czyste, kreatywne i profesjonalne animowane slajdy. Dostępne są wiele gotowych wariantów kolorystycznych. Szablon jest o 100% dostosowywany. Kolory można regulować za pomocą jednego kliknięcia za pomocą przełącznika kolorów.

Pobierz


Szablon PowerPoint Business Plan Presentation

Jest to jeden z najpopularniejszych szablonów prezentacji biznesowych na rynku. Najlepiej jest ujawnić plan biznesowy, plan marketingowy, plan finansowy i cały temat związany z biznesem. Możesz również użyć tego szablonu biznesplanu w do dowolnych innych celów, ponieważ zawiera on przyciągający wzrok, ręcznie robiony styl infografiki z wieloma odmianami kolorystycznymi.

Pobierz


Szablon PowerPoint Marketing Proposal

Marketing Proposal to dokument biznesowy określający Twoją strategię marketingową i taktykę. Koncentruje się na określonym czasie i obejmuje różne szczegóły związane z marketingiem, takie jak koszty, cele i działania. Duże kroje fontów i kontrastowe kolory pozwolą skupić się na danych i ostatecznej analizie.

Pobierz


Szablon PowerPoint CryptoCurrency

Korzystając z tego szablonu prezentacji biznesowych, będziesz mógł poinformować odbiorców o głównych zaletach inwestowania w dziedzinie krypto-waluty.

Pobierz!


Szablon PowerPoint EB

Szablon da wiele korzyści pod względem wzornictwa i łatwości dostosowywania. Do jego zestawu dodano 1300+ slajdów. 40+ układów Master Slide są dostępne w wersji jasnej i ciemnej. Slajdy są gotowe do użycia metodą "przeciągnij i upuść", co umożliwia szybsze i bardziej efektywne przedstawienie idei biznesowych.

Pobierz


Szablon PowerPoint Sweet Valentine

Zapewnij łatwość i niezapomniane wrażenia podczas prezentacji. Ten szablon prezentacji biznesowych został zaprojektowany z myślą o łatwym użyciu. Nie potrzebujesz posiadania umiejętności w zakresie projektowania, aby zarządzać nim zgodnie z własnymi potrzebami. Dzięki projektom wektorowym i gotowym slajdom, które można łatwo edytować, możesz zmienić wszystko według własnych upodobań.

Pobierz


Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: 100 Best Business Presentation Templates 2018. Cool! Great! Awesome!


* * *

Tak wyglądała lista najbardziej stylowych i atrakcyjnych szablonów PowerPoint. Wszystkie rozwiązania z niej można używać do wielu celów, niezależnie od tego, czy chcesz przedstawić swoje portfolio, propozycję biznesową, raport roczny, trendy rynkowe czy cokolwiek innego. Niektóre z tych szablonów wyglądają minimalistycznie i elegancko, a inne są dynamiczne i niezwykłe. Twój wybór musi zależeć od niszy w której pracujesz, stylu korporacyjnego i tematu prezentacji.

Oprócz atrakcyjnych efektów wizualnych, te szablony PowerPoint są łatwe w użyciu i edycji. Nie musisz posiadasz żadnych specjalnych umiejętności technicznych, aby dostosować domyślny wygląd tych rozwiązań według swoich potrzeb.

* * *

P.S. Nie pozwól swoim przyjaciołom zepsuć ich prezentacji tak jak ja. Udostępnij te szablony PowerPoint na swoim koncie w mediach społecznościowych!Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.