00 days
:
00 hours
:
00 minutes
:
00 seconds

Popularne w 2019 darmowe wtyczki do WordPressa dla email marketera

Istnieje powszechna opinia, że ​​e-mail marketing jest wykorzystywany głównie przez duże firmy i jeśli prowadzisz małego bloga, korzystanie z tej techniki marketingowej może być dość trudne.

Ale w rzeczywistości programiści WordPress demonstrują niesamowitą elastyczność tej platformy CMS pod względem integracji narzędzi do e-mail marketingu na stronę. Dzisiaj pokażemy Ci najpopularniejsze wtyczki do WordPress dla email marketera, które pomogą Ci bez problemu zarządzać kampaniami marketingowymi. Te 5 wtyczek, które wybraliśmy, są naprawdę wydajne i będą przydatne dla każdego email marketera.
Po zainstalowaniu jednej z tych wtyczek do WordPress otrzymasz świetne narzędzie z wieloma użytecznymi funkcjami, które pozwoli Ci zarządzać każdym krokiem kampanii e-mail marketingowej: od procesu subskrypcji - po momenty tworzenia różnych list mailingowych itp. Zdecydowanie zalecamy wypróbowanie co najmniej dwóch lub trzech z tych wtyczek dla email marketera, ponieważ każda z nich ma swoje przydatne funkcje.


(wideo w języku angielskim)

1. Newsletter

Wtyczka do newslettera oferuje najszerszą gamę opcji i jest uważana za najbardziej popularne oprogramowanie w dziedzinie narzędzi do e-mail marketingu dla WordPress. Ta wtyczka dla email marketera oferuje pełen zestaw narzędzi, w tym widżet subskrypcji, wygodny interfejs z ogromną listą niestandardowych ustawień dla newslettera i subskrybentów. Możesz także śledzić wyniki kampanii marketingowej za pomocą wbudowanego narzędzia statystycznego.

Cena: Darmowa

WP wtyczki dla email marketera 01* * *

2. Newsletter Plugin

Ta wtyczka dla email marketera oferuje elastyczny system tworzenia i przechowywania bazy danych subskrybentów newslettera na stronie WordPress. Z jej pomocą można łatwo tworzyć niestandardowe typy wiadomości e-mail, używając 15 niestandardowych pól, pól tekstowych / pól radioboxes i wielu innych przydatnych opcji. Wtyczka jest kompatybilna z zewnętrznym oprogramowaniem newslettera. Oznacza to, że lista subskrybentów może być automatycznie synchronizowana z dowolną usługą strony trzeciej.

Cena: Darmowa

WP wtyczki dla email marketera 02

* * *

3. Email newsletter

Email newsletter to bardzo prosta wtyczka stworzona do prostego i podstawowego masowego wysyłania wiadomości e-mail. Możesz wysłać wiadomość e-mail w formacie HTML do subskrybowanego użytkownika, a on może on odpowiedzieć na nią. To oprogramowanie zawiera również wtyczkę formularza kontaktowego używaną do przesyłania opinii jako narzędzia subskrypcji. Jeśli potrzebujesz prostego i niezawodnego narzędzia do e-mail marketingu - ta wzycka stanie się właściwym wyborem.

Cena: Darmowa

WP wtyczki dla email marketera 03* * *

4. ALO EasyMail Newsletter

Właściwie wtyczka ALO EasyMail jest uważany za „nową gwiazdę” na rynku rozwiązań dla email marketera, ponieważ jest tak samo dobra jak wtyczka Newslettera, która była pierwszą na tej liście, ale oferuje jeszcze więcej funkcji dla stron WordPress. Z jej pomocą można zarządzać każdym krokiem swoich kampanii mailingowych za pomocą tego oprogramowania. Jest to bardzo niezawodne oprogramowanie z mnóstwem wspaniałych funkcji. Dostępny jest widget Ajax dla subskrypcji, menedżer motywów do ożywienia wyglądu wiadomości e-mail, narzędzie do debugowania itd.

Cena: Darmowa

WP wtyczki dla email marketera 04* * *

5. WP Autoresponder And Newsletter Plugin

WP Autoresponder ma widżet subskrypcji na pasku bocznym i generuje niestandardowe formularze subskrypcji. Jest to bardzo przydtana wtyczka dla każdego email marketera, która pomoże zebrać więcej informacji o subskrybentach. Wspaniałą rzeczą w tej wtyczce jest to, że jest ona całkowicie darmowa i łatwo zastępuje wszelkie usługi innych firm.

Cena: Darmowa

WP wtyczki dla email marketera 05


Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: Email5 Free Email Marketing Plugins for Your WordPress BlogKatarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.