Darmowe YouTube wideo dla uczestników Programu partnerskiego od TemplateMonster: zwiększ sprzedaż o 200%

YouTube to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych, jaka również jest drugą co do wielkości wyszukiwarką (po Google). Codzienne ludzie oglądają ponad 500 milionów godzin Youtube wideo. To sprawia, że YouTube staje się skutecznym narzędziem marketingowym, z którego powinna skorzystać każda firma.

Jeśli chciałbyś zwiększyć dochody od udziału w Programie partnerskim od TemplateMonster, polecamy stworzyć kanał YouTube i promować na nim nasze szablony. A jeśli jesteś zbyt zajęty aby nagrywać wideo dla kanału, wtedy mamy dla Ciebie specjalną ofertę - darmowe Youtube wideo, do promocji produktów TemplateMonster.


YouTube wideo dla uczestników Programu partnerskiego od TemplateMonster

Stale rozszerzamy zestaw darmowych narzędzi dla naszego Programu partnerskiego. Ponieważ naszym celem jest dostarczenie uaczestnikom Programu szerszego wyboru rozwiązań, zwiększających ich zarobki w Internecie, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu serii wizytówek wideo dla Youtube, które można przesłać na swój kanał, dodać na blog, udostępniać w mediach społecznościowych itd.

Od teraz możesz korzystać z naszych YouTube wideo, w których prezentowane są szablony z różnych kategorii z katalogu TemplateMonster. Możesz pobrać wideo z dzwiękiem lub nagrać dźwięk samodzielnie. Wybierając drugi wariant, razem z wideo otrzymasz teksty, które można wykorzystać jako podstawę do narracji głosowej.

Jak mogę uzyskać te wideo?

  • Pierwszym krokiem, jest pobranie dowolnego Youtube wiedo dla Programu partnerskiego z serwisu TemplateMonster.
  • Zdecyduj, czy chcesz przesłać na swój kanał YouTube wideo bez zmian czy będziesz wprowadzał jakiekolwiek zmainy do nagrania.
  • Jeśli wybierzesz film z naszym nagraniem głosowym, po prostu dodaj go do swojej listy odtwarzania i umieść linki partnerskie w opisie.
  • Jeśli chciałbyś nagrać własny dźwięk, użyj wcześniej napisanego tekstu (który można znaleźć w tym samym folderze, w którym są dostępne dwie wersje wideo dla Programu partnerskiego) lub skorzystaj z własnej zawartości medialnej. Gdy tylko wideo będzie gotowe, prześlij go na swój kanał i dołącz niestandardowe linki polecające.

Obecnie dostępne są dwa tematy wideo:

Jeżeli którykolwiek z tych tematów zainteresował Cię, zachęcamy do wypróbowania nowego narzędzia afiliacyjnego w akcji.


Dlaczego warte jest aby YouTube stał się częścią Twojej strategii marketingowej

Zanim przejdziemy do listy praktycznych wskazówek, spójrzmy na liczby:

  • Widzowie YouTube to ponad 1,5 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie, co stanowi ponad jedną trzecią wszystkich użytkowników YouTube.
  • 45% użytkowników Internetu spędza ponad godzinę w tygodniu oglądając filmy na YouTube i Facebooku.
  • Mężczyźni spędzają o 40% więcej czasu oglądając filmy w YouTube, niż kobiety.
  • Millenialsi wolą oglądać YouTube wideo niż tradycyjną telewizję.
  • 80% użytkowników YouTube to mężczyźni.
  • Tylko 9% małych firm posiada kanale na YouTube.

Ostatni punkt jest szokujący. To znaczy, że ponad 90% współczesnych firm nie uwzględnia YouTube w swoich online strategiach marketingowych. Społeczność internetowa jest bardzo zaangażowana w YouTube. Tak więc, nie uwzględniając tą sieć społecznościową w swojej strategii marketingowej, ryzykuejsz przekazać ruchu i część dochodów swoim konkurentom!


Sposoby na zwiększenie popularności kanału na Youtube

Aby Twoje filmy można było szybko znaleźć w serwisie YouTube, należy zająć się ich optymalizacją, podobnie jak to robisz dla stron aby uzyskać lepszą pozycję w wyszukiwarkach. Zacznij od tytułu i opisu wideo. Wybierz słowo kluczowe i użyj go w tytule, opisie meta i tagach do wideo. Dodawaj także linki partnerskie do treści na swojej stronie.

Często przesyłaj filmy, aby zwiększyć ruch na swoim kanale. Jednak nie skupiaj się tylko na ilości, lecz na jakości wideo. Stwórz harmonogram publikacji i trzymaj się go. Na przykład możesz udostępniać wideo tylko w czwartki, raz w tygodniu, co drugi tydzień lub raz w miesiącu. Pamiętaj też o statystykach zaangażowania użytkowników. Jeśli zauważysz spadek aktywności, lepiej zastanów się nad wprowadzeniem zmian w swojej Youtube strategii.

Twórz listy odtwarzania. W ten sposób będziesz mógł przekazać swoim widzom listy filmów, które są ze sobą powiązane i ułatwią odwiedzającym znalezienie interesujących ich tinformacji i ogólne poruszanie się przez zawartość.

Promuj! Podobnie jak w przypadku każdej innej platformy, promowanie wideo w YouTube poprzez media społecznościowe, newsletter czy witrynę pomoże zwiększyć ruch na kanale.

Dodaj CTA-elementy. Z ich pomocą będziesz mógł zachęcić odwiedzających do podejmowania konkretnych działań - subskrypcji na aktualizacji, sprawdzenia nowej listy motywów na swoim blogu itd.

Ogromne znaczenie ma pierwsze wrażenie. Podczas przewijania listy ostatnio dodanymi wideo ludzie widzą małe podglądy, które mogą albo przyciągają ich uwag, albo nie. Aby zaangapować ich do przeglądania Youtube wideo, rozważ użycie niestandardowych miniatur. Są to zdjęcia pokazujące, o co chodzi w wideo. Oto kilka przykładów filmów z miniaturami podglądu, które można zobaczyć na głównym kanale TemplateMonster w serwisie YouTube:

Darmowe YouTube wideo dla uczestników Programu partnerskiego 02


Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Orygimał można znaleźć tutaj: YouTube Affiliate Videos from TemplateMonster | 100% Free Download | 200% Sales Boost.


* * *

Pobierz darmowe YouTube wideo dla Programu partnerskiego od TemplateMonster, nagraj dźwięk, prześlij gotowy filmy na swój kanał, zoptymalizuj i wypromuj. Korzystanie z takich YouTubewideo to jeden ze sprawdzonych i skutecznych sposobów na zwiększenie dochodów od Programu partnerskiego!


Darmowe YouTube wideo dla uczestników Programu partnerskiego 03Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.