2018’in en güzel powerpoint temaları

Parlak bir fikir ortaya attığımızda, ne olursa olsun, bu fikri gerçekleştirmek istiyoruz. En azından ilk işimde başıma gelen buydu. Yarım sene çalışıp, harika fikirleri sundum ve bu fikrileri gerçekleştirmesi için büyük patronları ikna etmeye çalıştım. Projeyi sunacağım tarih belirttiler ve hazırlıklar yapmaya başladım.

Elimden geleni yaptım ama büyük patronları projemi beğenmediler. Projemi sunduğumuda bazıları hiç utanmadan bile esiyordu.

Ne oluyor? Nerede yanlış yaptığımı anlayamadım. Sonra, bir kahve molasında bir sekreteri ile samimi konuştuk. Sunumum sıkıcı olduğunu söyledi. Büyük patronları etkilemek için profesyoneller tarafından tasarlanan hazır PowerPoint şablonları kullanmayı tavsiye etti.

Dürüst olmam gerekirse, bu temaları hakkında hiç bir şey duymadım. Onları internette bulduğumda, sunumumu beğenmeme sebebini anladım.

Projeniz için etkili bir sunumunu yapmanıza yardımcı olacak profesyonel PowerPoint şablonlarına göz atın. Onları kullanmak için ne PowerPoint bilgilerine ne de PhotoShop gibi ek yazılıma ihtiyacınız olmayacak. Kalite kaybı olmadan grafikleri boyutlandırabilir, renkleri tek bir tıklamayla değiştirebilir, resimleri sürükleyip bırakabilirsiniz. Şansınızı kaçırmayın ve 2018 yılında en güzel powerpoint temaları ile etkileyici bir sunumu hazırlanın.

The most beautiful PowerPoint themes

Template Name Theme Provider Template Category Price
Loading - İş Servisleri Powerpoint Şablonu ZAAS İş Servisleri 98 ₺
Every - İş Servisleri Powerpoint Şablonu Dublin Design İş Servisleri 59 ₺
EDGE - İş Servisleri Powerpoint Şablonu Brand Of Earth İş Servisleri 79 ₺
Miracle - İş Servisleri Powerpoint Şablonu site2max İş Servisleri 59 ₺
PRO Multipurpose - İş Servisleri Powerpoint Şablonu site2max İş Servisleri 59 ₺
Xpress - İş Servisleri Powerpoint Şablonu Author: Zacomic Studios İş Servisleri 59 ₺
Pitch Pro - İş Servisleri Powerpoint Şablonu Zacomic Studios İş Servisleri 59 ₺
Mirror - İş Servisleri Powerpoint Şablonu site2max İş Servisleri 71 ₺
Jameela - İş Servisleri Powerpoint Şablonu rivatxfz İş Servisleri 59 ₺
PPTX - İş Servisleri Powerpoint Şablonu site2max İş Servisleri 59 ₺
Alva Process - İş Servisleri Powerpoint Şablonu Brand Of Earth İş Servisleri 75 ₺
Geometry - İş Servisleri Powerpoint Şablonu ZAAS İş Servisleri 59 ₺
Altezza - İş Servisleri Powerpoint Şablonu Dima Isakov İş Servisleri 79 ₺
Heyra - İş Servisleri Powerpoint Şablonu Vizualus İş Servisleri 71 ₺
İş Servisleri Powerpoint Şablonu ZAAS İş Servisleri 98 ₺
İş Servisleri Powerpoint Şablonu Zacomic Studios İş Servisleri 75 ₺
Summer - İş Servisleri Powerpoint Şablonu Zacomic Studios İş Servisleri 79 ₺
Inspirational - Fotoğrafçı Portföyü Powerpoint Şablonu Vizualus İş Servisleri 59 ₺
Layer Infographic - İş Servisleri Powerpoint Şablonu Brand Of Earth İş Servisleri 75 ₺
Memento - İş Servisleri Powerpoint Şablonu Diverter İş Servisleri 55 ₺

Loading PowerPoint Şablonu

Bu PowerPoint tasarımı ile iş hedefleriniz, stratejileriniz, ödülleriniz, karşılaştırma raporlarınız üzerinde çalışırken müşterilerinizi keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Paket içerisinde, 16:9 HD, 33THMX renk ve 4000'den fazla simgeden oluşan 30 benzersiz kaydırıcı bulabilirsiniz

İndirin

İş Servisleri Powerpoint Şablonu

Baskıya hazır şablon, minimalizm ve zarafetiyle ilgilidir. Onun yardımıyla, 24 renk, 50'den fazla cihaz modeli, belgeleme, 16 : 9 oranındaki 80 den fazla benzersiz kaydırıcıdan yararlanabilirsiniz. Bu temiz PowerPoint Şablonu, sunumunuzu karanlık veya açık tonda yapmanıza olanak tanır.

İndirin

Edge PowerPoint Şablonu

Edge, iş sunumunuzu daha üst bir seviyeye götürebilecek en güzel powerpoint şablonları arasında yer alıyor. Modern bir simge paketi, 16 : 9 oranındaki 50 benzersiz kaydırıcı, 20 renk teması, PDF formatında yardım rehberi ile birlikte gelir. Hem koyu hem de beyaz versiyonunda 40 Ana Kaydırıcı mevcuttur. PowerPoint şablonu Myriad Pro ve Calibri gibi yazı tipleri kullanır.

İndirin

Miracle PowerPoint Şablonu

Bu şablon, adından da anlaşılacağı gibi inanılmaz sunumu hazırlamaya yardımcı olacaktır. 16 : 9 oranındaki 50 benzersiz kaydırıcı, üç renkli tema ve talimatları içeren bir dosya ile birlikte gelir. Bu şablonda Open Sans yaz tipi kullanılır. Kalite kaybı olmadan herhangi bir nesnenin rengini, boyutunu ve şeklini değiştirebilirsiniz. Grafik çizelgeleri değiştirmek için sadece gerekli olanı seçin ve tabloyu düzenleyin.

İndirin

PRO Çok Amaçlı PowerPoint Şablonu

Pro Şablonu zarif ve modern bir tasarıma sahip profesyonel PowerPoint şablonlarından biri. Ayrıntılı talimatları içeren 16 : 9 formatında 88 benzersiz kaydırıcı, standart dışı fontları ile birlikte gelir. Renklerini, boyutlarını ve şekillerini iki tıklamayla değiştirebilirsiniz. Bununla kalmayıp tablordaki grafikleri düzenleyebilir, sürükleyip bırakarak slaytlara resim ekleyebilirsiniz.

İndirin

Xpress PowerPoint Sunum Şablonu

Xpress, geometric şekilleri içeren son teknoloji bir tasarıma sahip temasıdır. Şablon, 16:10 ve 16: 9 oranlarında 60 benzersiz kaydırıcı, 500 yazı tipi simgesi, 150 renk seçeneği, haritalar, grafikler, şemalar, tablolar vb. gibi özellikleri içeren paketi ile birlikte gelir. Bu ultramodern şablon, PPT ve PPTX'te unutulmaz bir sunum oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

İndirin

Wava PowerPoin Sunum Şablonu

Wava, PPT ve PPTC formatında hazırlanan modern bir PowerPoint Şablonudur. 16 : 10, 16 : 9 ve 4 : 3 oranlarında 72 kaydırıcı, 150 renk, 500 yazı tipi simgesi, benzersiz akıllı nesneleri, infografikleri, grafikleri içerir. Şablonun şekilleri, fontları, simgeleri, renkleri ve grafikleri tamamen düzenlenebilir.

İndirin

Pitch Pro PowerPoint Sunum Şablonu

En yeni trendler doğrultusunda tasarlanan Microsoft PowerPoint Temalarına mı ihtiyacınız var? Tek bir tıklama ile değiştirebileceğiniz 16 : 9 oranında 100'den fazla benzersiz kaydırıcı, 500'den fazla vektör yazı tipi simgesi ve 150'den fazla renk seçeneğiyle Pitch Pro temasını inceleyin. Tüm grafikler tamamen yeniden boyutlandırılabilir ve düzenlenebilir. Bu şablon hem PPT hem de PPTX sürümleri destekler.

İndirin 

Mirror PowerPoint Sunum Şablonu

Mirror, pazarlama, finans, eğitim veya başka herhangi alanı için hazırlanan evrensel bir PowerPoint tasarımını sahiptir. Temayı satın alarak kolay düzenlenen 16 : 9 formatında 40 benzersiz kaydırıcı, on renkli tema, yazı tipi simgesine sahip olursunuz. Tema yazılımın PPTX sürümünü ve sürükleyip bırakma özelliği destekler.

İndirin

Jameela Güzel Sunum PowerPoint Şablonu

Jameela, PPTX, PPT ve THMX sürümleri desteklenen başka bir parlak ve yaratıcı PowerPoint Şablonudur. 50 adet çok amaçlı kaydırıcı, 36 slayt düzeni, özel animasyonlar ve çeşitli renleri deneyebilirsiniz. Ayrıca şablon ücretsiz simgeler ve yazı tipi içerir. U.S. letter ve A4 boyutlarında baksıya hazırdır. Hızlı kılavuzu sayesinde, çok çabuk mükemmel bir sunum yaratırsınız.

İndirin

Kurumsal Raporu PowerPoint Şablonu

Bu şablonla, işletmeniz için şirketi raporu oluşturabilirsiniz. 16 :9 oranında 500'den fazla benzersiz çok amaçlı kaydırıcı içerir. Bu tematı satın alarak grafikler, tezgahlar, listeler, zaman çizelgesi, video slaytları, bölüm sonları – proje sunumunuz için ihtiyaç duyacağınız her şeyi bulursunuz. Şablon PPTX kullanıcılar için hazırlanmıştır.

İndirin

Alva Süreç PowerPoint Şablonu

Alva Process kitleniz etkilemek için profesyonel en güzel powerpoint temaları arasında başka mükemmel temasıdır. Bu şablon ile birlikte gelen birçok yararlı özelliğe sahip olursunuz. 16 :9 oranında 20'den fazla benzersiz kaydırıcı, 20 renk teması, modern ikonlar, açık ve koyu renk tonlarda 14'den fazla slayt düzeni içerir. Montserrat ve Calibri bu tasarımda kullanılan yazı tipleridir. Bu temayı seçerek işinizi çok kolaylaştırırsınız.

İndirin

Sipmlicity PowerPoint Şablonu

Mükemmel sunumunu hazırlamak istiyorsanız, bu şablon ihtiyacınız olan her şeydir. Varsayılan görüntüleri sizinkiyle değiştirmek için sürükle ve bırak seçeneği sunar. Bu şablonuyla gelen paketinde 16 : 9 ve 4 : 3 oranlarında 130'den fazla benzersiz kaydırıcı, 25 renk teması, 700'den fazla vektör yazı tipi simgesi ve PDF formatında adım adım rehberi bulursunuz. İnfografikleri, haritalar ve diğer öğeleri yeniden boyutlandırabilir. Bu basit PowerPoint şablonunun her bir nesnesi özel bir animasyona sahiptir. Sunumuzun slaytları 8.5 x 11 US letter boyutunda yazdırabilirsiniz.

Geometri PowerPoint Şablonu

Şık bir tasarıma sahip bu tamamen animasyonlu şablonu kullanarak şirketiniz için mükemmel sunumu hazırlayın. 16 : 9 ve 4 : 3 oranlarında 56 benzersiz kaydırıcı ve 4000'den fazla vektör simgesi kullanabilirsiniz. Şablon Slide Master ile hazırlanmıştır ve PPTX ve PPT sürümü destekler.

İndirin

Altezza PowerPoint Şablonu

Altezza projenizi sunmak için çok amaçlı temasıdır. 16 : 9 oranında 120 benzersiz kaydırıcı, 60 renk seçeneği, 4500'den fazla premium vektör simgesi, 250'den fazla ücretsiz vektör simgesi sunar. Her nesne için özel bir animasyon mevcuttur. Daha önce hiç PowerPoint programı kullanmayan bile tüm öğeleri kolayca özelleştirilebilir. Excel'de grafikleri de düzenleyebilirsiniz.

İndirin

Heyra PowerPoint Şablonu

Heyra ince animasyon efektleri ile hazırlanmış bir şablonudur. 16 : 9 oranında ve 4 K çözünürlükte olan 57'den fazla benzersiz kaydırıcı, 4 önceden hazırlanmış renk teması, 200'den daha fazla simgesi ve ücretsiz yazı tiplerinden yararlanabilirsiniz. Çok sayıda düzen seçeneği, kolayca düzenleyebilir içerik, resim yer tutucuları bulacaksınız.

İndirin 

Perfect PowerPoint Şablonu

Etkileyici sunumu hazırlamak için yaratıcı PowerPoint şablonları mı arıyorsunuz? Temiz bir arka plan üzerinde renkli unsurları kullanan bu canlı tasarımı deneyin. Şablonun paketi 165 benzersiz kaydırıcı, 60 renk şeması, 4000'den fazla vektör simgesi, infografikleri, grafikleri ve daha fazlasını içerir.

İndirin

Complete İş Sunumu PowerPoint Şablonu

Hem küçük hem de büyük şirketleri için evrensel olan en güzel powerpoint temalarından biridir. Bu şablon ile PPT ve PPTX için  ayrıntılı bir iş sunumu oluşturabilirsiniz. Bu şablonu sürükle-bırak elemanları ile gelen 100'den fazla benzersiz tamamen özelleştirilebilir kaydırıcı içerir. Onların yardımıyla, farklı analiz türleri, iş modelleri, teklifler, pazar bilgileri, yatırımlar, tüketici davranışı, stratejik planlama süreci ve daha fazlasını sunabilirsiniz.

İndirin

Summer Seyahat PowerPoint Şablonu

Seyahat ile ilgili bir projesi mı hazırlamak istiyorsunuz? İşte bu şablonu size özel yapılmış canlı bir tasarımıdır. Bu şablonu 16: 9, 16:10 oranlarında 114 ve 150 renk seçeneği içerir. Tek bir tıklamayla sunum öğelerine renkleri uygulayabilirsiniz. Sununuzun basılı bir sürümüne ihtiyacınız varsa, bu şablon A4 ve Letter boyutlarını destekler.

İndirin

İnspirational PowerPoint Sunum Şablonu

İlham verici, kısa sürede etkileyici bir iş sunumu hazırlamak için ideal bir seçenektir. Fikirlerinizi 16 : 9 oranında ve 4 K çözünürlükte olan 58 benzersiz kaydırıcı kullanarak ifade edebilirsiniz. Slaytlar karanlık ve parlak sürümlerde mevcuttur. Ayrıca, aralarında zarif geçiş efektleri ayarlayabilirsiniz.

İndirin

Layer İnfographic PowerPoint Şablonları

Bu şablon, iş süreçlerinizi açıklamanız  için mükemmel bir seçenektir. Paket, 16 : 9 oranında 17'den fazla kaydırıcı, 20 renk teması, modern vektör simgesi ve yardım kılavuzu içerir. Tipografiye gelince, Monstserrat ve Calibri gibi yazı tiplerini kullanabilirsiniz. Tüm vektör elemenları tamamen düzenlenebilir ve yeniden boyutlandırabilir.

İndirin

Memento PowerPoint Sunum Şablonu

Memento, en son trendlerine uygun  PowerPoint temaların listesinde en son olan temasıdır. Bu şablonu 16 : 9 ve 4 : 3 oranlarında 130'den fazla güzel kaydırıcı, 25 renk teması, 700'den fazla vektör simgesi ve PDF formatında rehberi içerir. Ayrıca kaydırıcılarınızı 8,5 x 11 US Letter boyutunda yazdırabilirsiniz.

İndirin

İşte burdayız. 2017 yılında en güzel powerpoint temaları inceledininiz. Portföyünüz, iş teklifleriniz, faaliyet raporunuz, Pazar trendlerini veya herhangi bir şey sunmak istiyorsanız bu güzel powerpoint temaları herhangi bir amaç için kullanabilirsiniz. Bu güzel powerpoint temaların  kullanımı ve düzenlemesi kolaydır. Keşke birkaç yıl önce bu şablona sahip olsaydım. Benden daha şanslısınız.

Not: Arkadaşlarına benim yaptığım gibi sunumlarını bozmasına izin vermeyin. Bu güzel powerpoint temalarını sosyal medyada paylaşın.Oksana Semenchuk

Web tasarımı ile ilgili herhangi bir konuda ilham kaynağı arıyorsanız, Oksana'nın makalelerinin koleksiyonu inceleyin. Sizin için kullanışlı olmalıdır. Onu LinkedIn'de takip edin.