Elementor Marketplace Web Şablonları Pazarında yeni çıktı

Günümüzde web sitesi yapımcıları çok heyecanlamaya başladılar.

Hem web sitesi sahipleri hem de web geliştiricileri masrafları azaltmak ve geliştirme süresini kısaltmak için mümkün olan tüm yolları araştırmaktadırlar.

Burda, Elementor veya WPBakery sayfa oluşutucu gibi sürükle ve bırak sayfa yapıcıları bulabilirsiniz.

TemplateMonster Pazarında bu sayfa oluşturucuları ile uyumlu WordPress Temalarını bulabilirsiniz.

Elementor oluştucu varlıklarına özel pazarda yeni bir bölümü açtık.

Elementor Marketplace Ziyaret Edin

Bu bölümün sadece birkaç WordPress teması içerdiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

Her şeyden önde, bu bölümün tarih öncesine girelim.

Son birkaç yıl içinde, Elementor oluşturucusu büyük bir popülerlik kazanmıştır, bu da hızlı oluşturucu geliştirmesinde itici güç olmuştur. Elemenstor’un ilk versiyonu ( şu andaki versiyonu ile kıyaslarsanız) sizi inanılmaz özelliklerle şaşırtmayacaktır, ancak kurulduğunuz ilk andan itibaren potansiyelini görebilirsiniz. Artık sadece Elementor Page Builder ile uyumlu Temaları değil, farklı şablonlarına ve eklentilerine sahip olabilirsiniz.

Sözde Elementor Marketplace farklı ürünleri ve Elementor oluşturucu varlıklarını içeren dijital alanında tek bir yerdir.

Bu yüzden aklınızı karıştırmayalım ve sadece Elementor Teması ve Elementor Şablonu terimleri kısaca inceleyelim.

Eleementor Temasıbu sayfa oluşturucu ile uyumlu herhangi bir WordPress Temasıdır. Sayfa oluşturucu kendisinin işlevleri ile sınırlı olmayan tüm olası olan ve imkansız düzenlerin oluşturulmasına izin verir.

Elementor Şablonu, Elementor oluşturucu yardımıyla değiştirilmiş yapı blokları seti. Şablon, Elementor oluşturucu ile yapılmış herhangi bir web sitesine eklenebilir. Bu şablonları tasarım açısından farklılık gösterebilirler ve orijnal tema dosyalarını değiştiremeden değiştirilebilirler.

Elementor Pazarında ne bulabilirsiniz?

Elementor WordPress Temaları

Bu makaleyi yazdığım zaman koleksiyonumuzda 204 Elementor WordPress Teması vardı. Bu temalar, en iyi satılar tarafından sunulur ve ömür boyu destek ile birlikte gelir. Herhangi bir temayı seçtiğinizde ek özelliklere de sahip olursunuz.

Tüm Elementor Temalarına göz atın

Elementor WordPress Eklentileri

Elementor eklentileri sayfasını ziyaret ederseniz, web sitenizi düzenlemenize inanılmaz dokuz öğe bulacaksınız. Bu eklentiler, web sitenizin üstbilgileri, altbilgileri, widget alanları, ürün sayfaları (WooCommerce web sitelerinde) üzerinde tam kontrol sağlar ve Elementor oluştrucu kullanarak daha önce bilmediğiniz ve yapmadığınız şetleri yapacaksınız.

Tüm Elementor Eklentilerine göz atın

JET, PRO ve Sade Elementor WordPress Temaları

Web sitenizin temasını değiştirmek istediğinizden emin değilseniz, sitenizi görümününü mükemmel bir şekilde tamamlayacak birkaç sayfa ekleyebilirsiniz. Bu, Elementor Şablonlarının başka bir harika özelliğidir. Tema dosylarını değiştirmek zorunda kalmayacaksınız, çünkü bu öğeler web sitenizin yöneticisinde şablon kitaplığınızın içinde olacaklar.

Elementor Pazarında üç tip Elementor şablonunu bulacaksınız: JET, PRO ve PURE. Hangi tipi ne anlama geldiğine dair bir fikrinizi olduğunu düşünüyorum.

Tamamen işlevsel olmak için:

Tüm Elementor Şablonlarına göz atın

Elementor Oluşturucu öğeleri nerde daha bulabilirsiniz ki?

Diğer dijital pazarlarında gezinirken, Elementor için hangisinin yeterli öğeleri içerdiğini anlamak oldukça zordu. Onlardan hiçbirinin size Elementor WordPress temalarını sunabilecek belli bir kategorizasyonu olmadıpı ortaya çıktı.

Örneğini MojoMarketplace’e girdiğimde sol tarafındaki arama filtresinin Elementor referansı olmadığı için site araması kullandım.

Aramanın 33 öğe gösterdi

Tekrar söyleyeyim, 200'den fazla Elementor tema, eklenti ve sayfa şablonu var.

Başka bir örnek düşünelim.

ThemeForest, Mojo ile aynı soruna sahiptir, arama filtresinde Elemntor referansı yoktur. Aramanınızda 271 ürün bulundu.

Ne yazık ki, bu Elementor varlıkların kalitesini tahmin edemiyorum ama sözylediğim gibi ben bağımsız geliştiricileri desteklemiyorum çünkü Mojo ve Envato gibi dijital pazarları destek sağlamıyorlar. Bu geliştiricilere doğrudan hitap etmem gerekecek ve daha da kötüsü, ürünleri için sınırlı destek sunacaklar.

ThemeForest'in bazı WordPress temaları beğenebilirim ve onları aynı günde satın alabilirim. Temelde bir web sitesi kurarsam, 7 aydan daha kısa süre içinde onlardan destek almam mümkün olmayacak, çünkü süresinin dolmasına neden olacaktır. TemplateMonster' ın temasını kullanırsam, hem güncellemeleri hem de herhangi ürünü için ömür boyu destek alırım.

Elementor Marketplace Ziyaret EdinOksana Semenchuk

Web tasarımı ile ilgili herhangi bir konuda ilham kaynağı arıyorsanız, Oksana'nın makalelerinin koleksiyonu inceleyin. Sizin için kullanışlı olmalıdır. Onu LinkedIn'de takip edin.