Karusel Tipi İçerik Kaydırması için 43 jQuery eklentisi

E-ticaret sektöründe yeni çalışmaya başladığım zaman umutsuz çok ürünü alıcılara sunmak istemiştim. Bu yüzden mağazamın ana sayfası çok ürünle doldurdum. Ne kadar fazla ürün gösterirsem alıcılar o kadar daha çok seçeneklere sahip olurlar. Böylece daha çok satış yaparım. Ben böyle düşündüm.

Ancak ürün sayısı büyüdükçe, mağazamın sayfası daha yavaş yüklenmeye başladı. Görsel çekicilik açısından hiç bitmeyen bir vitrin gibi görünüyordu. Alıcılar sitenin altına kaydırıldığında uykusuz haline geliyorlardı.

Bir ürünü satın almadan siteden ayrılan ziyaretçi sayısı zirveye ulaştığında değişiklikleri yapma zamanı geldiğini anlamıştım. Bir taraftan, alışveriş yapan kullanıcılar için kullanıcı dostu bir deneyim sağlamak amacıyla sayfayı düzenli tutmak istedim. Ama, diğer taraftan, ürün vitrini bozmak istemedim. Amacım sayfamda düzgün bir şekilde maksimum ürün yerleştirmektir. Bir çözüm bulmam uzun sürmedi. Karusel, mağazamın eksik olduğu özelliktir. Onun sayesinde düzeni fazla doldurmadan en sonunda çok sayıda ürün ekleyebildim.

Sürekli bir döngü içinde ürünleri gösterecek karusel betiği mı arıyorsunuz? Sizin için güzel jQuery eklentileri topladım. Bu eklentileri,  göstergileri kullanarak veya otomatik oynatma modunda ürünlerini görüntüleyebileceğiniz karusel benzeri slayt gösteriler oluşturabilirler. Yalnızca görüntülerin gösterilmesini aksine, burada videolar veya metin blokları gibi resimleri içermeyen içeriği destekleyen birkaç jQuery eklentisi bulacaksınız.

Buna ek olarak, bazı durumlarda yatay veya dikey sıra, geçiş efektleri, slayt zamanlayıcı uzunluğu ve benzerlerinden seçim yapma olanağına sahip olacaksınız.Özetlemek gerekirse, bu tür eklentileri sitenizi farklı içerikle doldurmak ve düzenli hale getirmek için kesinlikle harika bir çözümdür. Bu jQuery carousel eklentileri çok kullanışlıdır.

Karusel özelliği eklemek için yeterince teknik bilgiye sahip değilseniz jQuery elemanları ile birlikte gelen içinde şablon çözümleri önerebiliriz.

***

jQuery ile Carousel genelgee içeriği

***

Elastislide — Duyarlı bir jQuery Carousel Eklentisi

***

CarouFredSel — Esnek ve Güçlü bir jQuery Carousel Eklentisi

***

jQuery Sonsuz Carousel Eklentisi

***

Tilkslus Carousel — Tamamen Duyarlı Görüntü Carousel Eklentisi

***

AnythingSlider jQuery Eklentisi

***

Moving Boxes

***

Supersized jQuery Eklentisi

***

Moodular

***

WOW Slider

***

Slides — jQuery için bir slayt gösterisi eklentisi

***

bxSlider jQuery HTML İçerik Kaydırıcı

***

Çapraz Tarayıcı 3D Carousel

***

Awkward Vitrin — jQuery Eklentisi

***

Cloud Carousel - Javascript'te bir 3D Carousel

***

jsCarosel V2.0

***

ItemSlide.js

***

jCarousel Lite

***

dualSlider

***

Spacegallery — jQuery Eklentisi

***

Rcarousel

***

Coin Slider

***

Galleria

***

Agile Carousel jQury Eklentisi

***

Skitter

***

Barousel

***

Tiny Carousel

***

Sonsuz Carousel jQuery Eklentisi

***

jQuery Döngüsü Eklentisi

***

Step Carousel Eklentisi

***

jCarousel

***

jQuery Carousel Özelliği

***

jQuery 3D Carousel

***

Monte

***

Roundabout

***

AnoSlide

***

Carousel.js

***

ma5slider

***

ResCarousel

***Oksana Semenchuk

Web tasarımı ile ilgili herhangi bir konuda ilham kaynağı arıyorsanız, Oksana'nın makalelerinin koleksiyonu inceleyin. Sizin için kullanışlı olmalıdır. Onu LinkedIn'de takip edin.