4 Отзывов к этому продукту

Korzystamy z landing pagea od Jetimpexa od ponad roku. Wykorzystujemy go w naszej organizacji non-profit jako strona - wizytówka. Przez jego przejrzystość użytkownik, który trafia na naszą stronę uzyskuje najważniejsze informacje w pigułce. Wykorzystując formularz kontaktowy w łatwy sposób nawiązuje z nami kontakt. Do tej pory spotkaliśmy się z samymi pozytywnymi opiniami na temat strony. Zapomniałem dodać, że responsywność na urządzeniach mobilnych jest na najwyższym poziomie. Polecamy w 100%.
Mam, korzystam jest bardzo fajny przykład strony typu Landing Page. Polecam
Esta plantilla la descargue para valorar la estructura de las landingPages de templatemonster y poder estudiar su estructura y la idoneidad a nuestra forma de trabajo. Se adaptaban a lo que estabamos buscando
Gracias por su comentario.
Great Design. Well coded. Easy to use for everyone. Will use it for my new homepage.
We want to notice that our Sample Templates are for educational purposes only. Commercial or personal use is forbidden. In case of your unlawful activity, we'll need to take legal actions.
Показать больше

0 Комментариев к этому продукту

Вы можете написать комментарий к данному продукту
RockThemes

Рейтинг: 89/100 С: 2018 Продуктов: 4 924 Продаж: 1 419 411

91

Рейтинг пользователей

Средний рейтинг продукции автора по мнению пользователей

Language support:

Layout:

Web Forms:

Требования к программному обеспечению и хостингу:

Adobe Photoshop CS+ Adobe Photoshop CS+
Для распаковки ZIP архива: WinZip 9+ (Windows); Stuffit Expander 10+ (Mac) Для распаковки ZIP архива: WinZip 9+ (Windows); Stuffit Expander 10+ (Mac)
Sublime Text2 или новее, Notepad++ Sublime Text2 или новее, Notepad++