9 Отзывов к этому продукту

la plantilla es buena, pero no permite muchas modificaciones, respecto al menu los espacios de despliegue son muy amplios y ocupa mucho espacio en la pantalla principal
A good pattern, but Cherry is clearly redundant. The installation is not trivial, and requires careful study of the inflow.
We enjoyed using this template to create a responsive website for our client.
Templatemonsterden yine harika bir şablonu güzelce sitemize uyguladık. Şablonun içeriği ile bizim uygulamamızdaki içeriğin benzer olması işimizi doğrusu çok kolaylaştırdı. En nihayetinde gayet başarılı bir şablon ve oldukça hoş uygulaması oldu. Esnek yapısı ile bizleri ziyadesi ile mutlu eyledi. WordPressin çoklu site uygulaması sayesinde bütün şubelerimiz için siteler yapmış olduk ve bu şablon bu konuda işimizi oldukça kolaylaştırmış oldu. Şimdiye kadar uygulamasını başarı ile bitirdiğimiz benzer şablonlar gibi bundan da çok güzel geri dönüşler alacağımızı düşünüyorum. Bu şablon ile ilgili bir sorun yaşarsanız çekinmeden benimle iletişim kurabilirsiniz. Artık yeni bir projede yeni bir şablonu test etme vakti geldi ve şimdi yeni siparişimizi geçemeden önce bu şablon için yorum yazabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Yeni şablonu uygulamayı da sabırsızlıkla bekliyorum. Bu şablon ile ilgili bir sorununuz olursa bana rahatlıkla yazabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Nice güzel şablonlarla harika siteler yapabilmek ümidiyle, hoşça kalın.
This is an good template. Ive used this template for a company which makes signings. It was an easy template to demonstrate everything he does. The top part of the homepage shows projects and if you add projects very often, the homepage keep interesting for people who often check out the website. The use of cherry 4.0 wasnt easy to get used to when your used cherry 3.0, so that is something you have to consider well before purchasing this template.
Thank you for your feedback! You can find Cherry Framework 4 documentation here - https://www.templatemonster.com/help/quick-start-guide/wordpress-themes/v4-0/. If you have any difficulties in customization of the template, find the necessary tutorials - https://www.templatemonster.com/help/cms-blog-templates/wordpress/wordpress-tutorials/.
Показать больше

0 Комментариев к этому продукту

Вы можете написать комментарий к данному продукту
WT

Рейтинг: 89/100 С: 2007 Продуктов: 4 498 Продаж: 816 696

Guru Author
94

Рейтинг пользователей

Средний рейтинг продукции автора по мнению пользователей

Подать заявку Ответ в течение 24 часов

Functionality:

WordPress Compatibility:

Compatible with:

Animation:

Additional Info:

Bootstrap Version:

Cherry Framework Version:

4.0

Gallery Script:

Web Forms:

WordPress Custom Post Types:

WordPress Engine:

Требования к программному обеспечению и хостингу:

MySQL 5.0+
The mod_rewrite Apache module The mod_rewrite Apache module
PHP 5.3+ PHP 5.3+
Adobe Photoshop CS+ Adobe Photoshop CS+
Для распаковки ZIP архива: WinZip 9+ (Windows); Stuffit Expander 10+ (Mac) Для распаковки ZIP архива: WinZip 9+ (Windows); Stuffit Expander 10+ (Mac)
Apache сервер Apache сервер
WordPress 4.2.x WordPress 4.2.x