200+ Ücretsiz Bulanık Arka Planlar ile Modayı Web Sitenize Getirin.

Bir melodi birincil uyumluluğu ile birlikte ikinci bir tema olmadan bir zar gibidir, bu yüzden iyi bir tasarım aradığınız tarza uyan güzel arka planlar olmadan tamamlanmamış gibi görünür. İyi ve uzaklıktaki içeriği almak, ilgi odağı haline getirmek ile bunun altını çizemeyiz. Sitelerin muhteşem bir özelliği, ancak sitenizin görünümü ve iletişim mesajlarını destekleyen bir unsur olmalıdır.

Sitenin arka planına ilgili bir görsel eklemek daha çekici olacaktır. Bu makale içerisinde göreceğiniz gibi, son derece ilham verici ve konuksever ücretsiz bulanık arka planlardan oluşan bir demet bulacaksınız. Sitenizin tasarımını tamamlamak adına burada bulunan herhangi bir arka planı kullanabilirsiniz.

Arka Planlar sitenizi daha dikkat çekici hale getiriyor. Bu blog yazısında oldukça ilham verici ücretsiz bulanık arka planları bulacaksınız. Göze hoş gelen tasarımların bir kuralı vardır - çekirdek içerik arka planlarla desteklenen bir unsurdur. Sitenizin tasarımını tamamlamak için bunlardan herhangi birini alın.

Bulanık Arka Planların Amacı

Arka planlar, sitenin temasını içerir, tonu belirler ve daha önemlisi bilgi içeriği sağlar. Bir arka planın web sitesi ile en iyi şekilde çalışması için en iyi şekilde nasıl çalışacağını görelim.

  • Sitenin ana teması ile bütünleşmelidir.
  • Web sitesi ile tutarlı olmalıdır.
  • Siteyi yavaşlatacak şekilde ağır olmamalı.
  • Yukarıdaki metinleri okumak daha kolay olacaktır.

Bunların Çeşitleri

Onların çeşitlerine geldiğimizde, pek fazla olduklarını söyleyemeyiz. Başlıca olarak şunları sıralayabiliriz;

  • Resimler. Bu son yıllarda kullanılan önemli trendlerden birisi. Çoğu zaman, onlar () fotoğrafları ya da genel tasarım fikirlerini destekleyen sadece bazı çekici görüntüler ile gösterilir.
  • Katı. Kendi sitenize yalın bir ses getirmek istiyorsanız, düz bir arka plan seçin. Şatafatlı renklerle gösterilen arka planlar sanatsal bir eğilim getirebilir.
  • Dokular. Çeşitli dokular ve desenler bir sitenin gerçekçi bir görünüm vermek adına iyi bir şekilde odaklar. Profesyonel tasarımlara uygulanabilir, ancak genel tanı olarak altını çizmek gerekir.
  • Videolar. Arka planlar biri daha moda tipi ile yaygın olarak bugünün web sitelerinde kullanılmaktadır.

Belirtmek gerekirse web sitesinin kökeninden biri olarak daha fazla bölümü bulunmaktadır. Siz kesin ve bulanık geçmişe sahip web sitelerini bulabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar her zaman harika gözükecek ve site tasarım çalışmasını güzelleştirecek. Soluk görüntüler ile dramatik, rüya efekti eklemek ve böylece harika görüneceğini söyleyebiliriz. Bulanık arka planlar gerçek bir eğilim ile adlandırılmış olabilir. Hayalet butonlar, temiz bir düzen ile birlikte flat renkler ile tasarlanmış bir web sitesi gerçekten hoş olur.

Bulanık Arka Plan Seçimi

Tasarımcılar onları neden seçerler? Üst metni tamamı ile görünür yapma, onlar kolay algıladıkları site içeriğini çoğaltmak için tercih edilebilir. Onlar site görüntülerini ileriye taşımak ve dikkat çekici bir web sitesi ortaya koymak ve en önemlisi melodi ile uyum sergileyebilecek bir şarkı basitliğini sunmak adına seçebilirsiniz.

En iyi bulanık güçlü arka planlar, yüksek kaliteli görüntülerden oluşur. Bu gerçekten önemlidir. Kalitesiz bir bulanık arka plan tercih ettiğinizde, kesinlikle asla güçlü bir etki elde edemezsiniz. Sonuç olarak, şık bulanık bir arka plan kullanabilirsiniz. Tüm yukarıda belirtilenler bulanık arka plan uygulamak istediğiniz web sitelerinde cazip görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Biz sizlerin projelerini, çağdaş ve modern görünmesini saplayacaktır, 200 ücretsiz bulanık arka planları sizlere sunuyoruz. Bir siteyi görsel olarak ilginç yapmak oldukça kolay olacaktır!

10 Blurred Backgrounds – Freebie No. 6

***

14 Geometric Backgrounds

14-Geometric-Backgrounds

***

23 Free Blurred Backgrounds

***

17 Free Blurred Backgrounds

17-Free-Blurred-Backgrounds
***

5 Natural Bokeh Backgrounds

5-Natural-Bokeh-Backgrounds
***

10 Grunge Blurred Backgrounds


***

23 Free High Resolution Blurred Backgrounds

23-Free-High-Resolution-Blurred-Backgrounds

***

Free Blurred Backgrounds

Free-Blurred-Backgrounds-b

***

Free Blurred Backgrounds

Free-Blurred-Backgrounds

***

High Resolution Abstract Blurry Backgrounds Vol.1

***

High Resolution Abstract Blurry Backgrounds Vol.2

***

High Resolution Abstract Blurry Backgrounds Vol.3

***

High Resolution Abstract Blurry Backgrounds Vol.4

High-Resolution-Abstract-Blurry-Backgrounds-Vol.4

***

High Resolution Abstract Blurry Backgrounds Vol.5

High-Resolution-Abstract-Blurry-Backgrounds-Vol.5

***

High Resolution Abstract Blurry Backgrounds

***

10 Free Blurred High Quality Backgrounds10-Free-Blurred-High-Quality-Backgrounds

 ***

Blurred Backgrounds

Blurred-Backgrounds1

***

Summer Blurred Backgrounds Freebie

Summer-Blurred-Backgrounds-Freebie

***

 5 Blurred Backgrounds

5-Blurred-Backgrounds

***

Free Mosaic Backgrounds

Free-Mosaic-Backgrounds
Bu makale İngilizce’den tercüme edilerek düzenlenmiştir. Orijinal

makaleye buradan ulaşabilirsiniz: Bring Your Site to a Trendy Vibe with 200+ Free Blurry BackgroundsBarış Hepçorman

Barış profesyonel bir içerik pazarlamacısı ve ilham veren bir yazardır. Gündüz pazarlama müdürü, gece ise yazar, iş, pazarlama, tasarım ve web geliştirme üzerine birçok blog yazısı yazıyor. Web sitesi oluşturucular ve CMS ile çalışmayı ve deneyimini okuyucularla paylaşmayı seviyor. Onu LinkedIn'de takip edin