Darmowy motyw WordPress Spellolite dla szkoły językowej

Obecnie istnieje mnóstwo możliwości  na uczenie się obcych języków - kursy językowe, warsztaty i seminaria itd. Dzisiaj postanowliśmy podzielić się z Państwem nowym rozwiązaniem webowym, które pozwoli szybko stworzyć atrakcyjną stronę firmową dla szkoły językowej.

Darmowe szablony dla stron edukcyjnych - to rozwiązania, które stanąs siź przeatne dla wszystkich organizacji, które chcieliby uruchomić witrynyą firmową, ale posiadają ograniczony budżet. W katalogu TemplateMonster znajdziesz mnóstwo takich rżzwiązań o jakości premiu na różne cele - szablony dla stron uczeleń, szablony dla stron szkół, a anwet szablony dla portalów czy online czasopism edukacyjnych.

W tym artykułu przedstawiamy Państwu nasze nowe darmowe rozwiązanie do WordPress - motyw Seize Spellolite! Jest to ciekawy motyw WordPress z atrakcyjnym designem i mnóstwem przydatnych funkcji, który stanie się dobrą podstawą dla strony kursów językowych.


Darmowy motyw WordPress Spellolite dla szkoły językowej

szablon dla szkoły językowej 02

Demo Pobierz

Motyw dla szkoły językowej Spellolite został stworzony do promowania organizacji edukacyjnych w Internecie. Oprócz kolorowego nowoczesnego designu, motyw Spellolite został wyposażony w zestaw narzędzi i funkcji, które są  niezbędne do przedstawienia zespołu szkoły językowej i jej usług w najbardziej atrakcyjny sposób. W dodatku ten motyw jest w pełni gotowy do użycia, więc jego dostosowanie nie zajmie zbyt dług czasu.

szablon dla szkoły językowej 03

Łatwy w użyciu

Także chcielibyśmy zwórcić Twoją uwagę na łatwość procesu dostosowywania. aby wprowadzić dowolne zmiany do motywu dla szkoły językowej nie musisz posiadać żadnych specjalnych umiejętności technicznych. Wystarczy aby pobrać motyw WordPress Spellolite i zastąpić treści przykładowe przez własne.


Podstawowe cechy motywu WordPress Spellolite

 • WordPress 5.0
 • Poprawny kod. Aby ułatwić pracę z motywem, został on wyposażony we mnóstwo shortcodes. Ponadto zawsze możesz korzystać z szczególowej dokumentacji.
 • Kreator stron Elementor jest naprawdę najpopularniejszym WordPress builderem. Jest to jedno z najbardziej wygodnych narzędzi dla użytkowników początkujących. Umożliwia on tworzenie stron bez konieczności dodatkowego kodowania, lecz z pomocą wygodnego interfejsa z funkcją Przeciągnij-i-Upuść i różnych wtyczek. Korzystając z tego kreatora stron tworzenie witryny staje się niewiarygodnie łatwe i szybkie. W dodatku, ten program WordPress pozwala tworzyć nowe posty i dodawać różne elementy w czasie rzeczywistym.
 • Responsywny układ i obsługa jakości Retina zapewnia Twojej witrynie idealny wygląd na ekranach wszystkich nowoczesnych urządzeń.
 • Kompatybilność z różnymi przeglądarkami jest bardzo ważną cechą, jeśli chcesz, aby Twoja witryna była dostępna dla wszystkich nowoczesnych przeglądarek. Nigdy nie wiadomo, z jakiej przeglądarki korzystają klienci do przeglądania Twojej strony.
 • Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek pomoże Twojej stronie uzyskać najwyższe pozycje w Google.
 • Opcje social media. Pozwalają promować szkolę językową na różnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i Twitter.
 • Różne formaty bloga, standardowy, z paskiem bocznym, zdjęcie, galeria, wideo, , audio, i linki.
 • Formularze: kontaktowy, subskrypcji na newsletter i wyszukiwania.
 • System komentarzy
 • Menu rozwijane
 • Więcej funkcji

szablon dla szkoły językowej 04

Motyw Spellolite to darmowa, uproszczona wersja premium motywu WordPress o nazwie Spello. Możesz także ocenić wszystkie możliwości tego premium rozwiązania albo pobrać darmowy motyw Spellolite!

Jeśli szukasz motywy WordPress dla stron dla organizacji edukacyjnych, które są dostarczane z 24/7 pomocą techniczną i bezpłatnymi aktualizacjami dożywotnimi, sprawdź tą kategorię. Także zebraliśmy dla Ciebie listę szablonów HTML, które staną się dobrym rozwiązaniem do tworzenia witryn poświęconych edukacji i podobnym tematom. Wszystkie produkty w poniższym zestawie - to premium rozwiązania do tworzenia stron, które na pewno spełnią wszystkie Twoje wymagania!


15+ Premium szablonów HTML dla strony szkoły językowej

Monstroid2

szablon dla szkoły językowej 05

Demo Pobierz


Intense

szablon dla szkoły językowej 06

Demo Pobierz


Brave

szablon dla szkoły językowej 019

Demo Pobierz


Lingvo

szablon dla szkoły językowej 07

Demo Pobierz


John Harrison

szablon dla szkoły językowej 08

Demo Pobierz


University

szablon dla szkoły językowej 09

Demo Pobierz


Learner

szablon dla szkoły językowej 010

Demo Pobierz


James Whitaker

szablon dla szkoły językowej 011

Demo Pobierz


Language Center

szablon dla szkoły językowej 012

Demo Pobierz


Language School

szablon dla szkoły językowej 013

Demo Pobierz


Langerba

szablon dla szkoły językowej 014

Demo Pobierz


School of Languages

szablon dla szkoły językowej 015

Demo Pobierz


Language School

szablon dla szkoły językowej 016

Demo Pobierz


Language Teching Centre

szablon dla szkoły językowej 017

Demo Pobierz


Language School

szablon dla szkoły językowej 018

Demo Pobierz


Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Oryginał można znaleźć tutaj: Spellolite Language School FREE WordPress TemplateKatarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.