Darmowe abstrakcyjne plakaty festiwalowe od Freepik

Zaczął się sezon festiwalowy! Darmowe plakaty festiwalowe od Freepik staną się idealnym wyborem do promocji tych wydarzeń muzycznych! Zebraliśmy listę najbardziej ciekawych i pięknych szablonów plakatów!

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem rock czy disco, na tek liście znajdziesz odpowiednie plakaty dla każdego stylu muzycznego. Wszystkie plakaty posiadają stylowy kolorowy design, który na pewno przyciągnie uwagę ludzi! Możesz wybierać spośród atrakcyjnych purpurowych szablonów lub designy, wykonane w świeżych niebieskich odcieniach. W dodatku, wszystkie są wyposażone w efektowne fonty, które można lekko dostosować według swoich potrzeb.

Wszystkie plakaty są dostępne w formatach EI i APS. Są oni całkowicie bezpłatne i można je znaleźć na stronie Freepik. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to przygotować namiot i cieszyć się początkiem sezonu festiwalowego.


festival postersfestival posters

Pobierz


festival posters

Pobierz


festival posters

Pobierz


festival posters

Pobierz


festival posters

Pobierz


festival posters

Pobierz


* * *

Ten artykuł został przetłumaczony z angielskiego. Orygimał można znaleźć tutaj: Enjoy the Freepik Abstract Festival Amazing Posters Freebie.Katarzyna Pawłowska

W branży IT od 8 lat. Fan nowych technologii webowych, web designu oraz rozwiązań użytecznych i funkcjonalnych. W praktyce: marketer, DJ, blogerka. W wolnym czasie wspiera inicjatywy propagujące wiedzę z dziedziny SMM i rozwija swoją miłość do crossfitu.