Luxusní Moto CMS HTML šablona na téma Silniční přeprava #58471 - Obrázek funkce 1

3 Recenzí k tomuto produktu

This was my first time ever working on a website using a template. overall the user interface is pretty easy to get used to. once I got used to everything it was capable I was able to use it to build a really nice site that is going to be constantly changing. One thing I was worried about was getting it installed with my host, however it turned out to be really simple. overall I would purchase templates like this again.
We are a digital media company who love a good templates. This is an easy to use theme. Very happy.
Szablon jest bardzo nowoczesny. Stylowy i w dobrze dopasowanej kolorystyce. Może śmialo posłużyć jako LandingPage. Sam panel do edycji jest prosty w obsłudze, zawiera w sobie edytor zdjęć i grafik. Jak do tej pory nie żałuję zakupu tego szablonu. Ponieważ jestem początkujący mam nadzieję, że wsparcie techniczne pomoże mi przenieść wprowadzone zmiany w trybie DEMO do zakupionego szablonu. Dla osoby znającej się na rzeczy ten szablon znacząco skróci pracę bez najmniejszej straty na jakości ostatecznej strony www.
Zobrazit více

0 Komentářů k tomuto produktu

K tomuto produktu můžete napsat komentář
MotoCMS

Rating: 92/100 Od: 2008 Produkty: 3 574 Prodejů: 55 142

98

Hodnocení uživatelů

Průměrné uživatelské hodnocení všech autorských produktů.

Vytvořit ticket Odpověď do 6 hodin

Animation:

Language support:

Požadavky na software a hosting:

PHP 5.4.04, 5.5.09+ PHP 5.4.04, 5.5.09+
Zend Guard Loader. Zend Guard Loader.
Pro otevření šablony v souboru ZIP: WinZip 9+ (Windows); Stuffit Expander 10+ (Mac) Pro otevření šablony v souboru ZIP: WinZip 9+ (Windows); Stuffit Expander 10+ (Mac)