Csúcstalálkozó - Tetőfedés érzékeny WordPress téma

[ Exkluzív Termék ]

MonsterONE - Korlátlan Letöltések $14.1/hó

200k elem | Hetente Új Termékek | 24/7 Támogatás Iratkozzon fel a termék Letöltéséhez  INGYEN
Csúcstalálkozó - Tetőfedés érzékeny WordPress téma - Features Image 1Csúcstalálkozó - Tetőfedés érzékeny WordPress téma - Features Image 2Csúcstalálkozó - Tetőfedés érzékeny WordPress téma - Features Image 3Csúcstalálkozó - Tetőfedés érzékeny WordPress téma - Features Image 4Csúcstalálkozó - Tetőfedés érzékeny WordPress téma - Features Image 5Csúcstalálkozó - Tetőfedés érzékeny WordPress téma - Features Image 6Csúcstalálkozó - Tetőfedés érzékeny WordPress téma - Features Image 7

Changelog

Summit (May 14, 2021):

  • Cherry Plugins removed;
  • Minor bugs fixed;
  • Elementor Page Builder 3.1 compatible;
  • WordPress 5.7 compatible.

15 Reviews for this product

very good tempalate, Easy to use with a Power Builder. Author’s assistance
Šablona je vhodná pro vytvoření webu jakéhokoli zaměření. Můžete s ní i vytvořit složitější, strukturovaný web s vícenásobným menu ale i snadnější stránku. Je vhodná i pro jednostránkový web. Vhodná je především pro použití na podnikové stránky. Ale fantazii tato šablona meze neklade. Šablona nabízí vše, co potřebujete k vytvoření kvalitních stránek. Velmi snadno a intuitivně se používá a upravuje. I přestože šablona nabízí mnoho možností, dokáže se v ní vyznat i začátečník. Menu pro nastavení je přehledné a provede vás jednotlivými kroky vytvoření stránky. Při objednání balíčku základních plug-inů máte vše, co potřebujete. A jednoduše vytvoříte profesionální stránky se vším všudy.
This template really suited well to the roofing business website that we were building, which meant that not only did it already have so much in the way of layouts, but also content ideas and how to market the roofing products and services. It was so easy to put this together, and the launch of the website was quick and easy, with lots of great feedback from clients and some leads sooner than expected. Really happy with this template, thanks!
I love this theme, if you are a roofing company this is a must have site
Excellent WP template for exactly what we needed, a roofing website. After we imported the demo content the template was perfectly set up for us just to plug in our content and within hours we had a website we could launch and continue to improve. We did have a couple questions on how the home page should be setup as a static page and then we had a question about the sticky menu setting. The support we received was excellent and they answered our questions right away through live chat and they also showed us how to setup the sticky menu. Just excellent overall support and great template.

0 Comments for this product

ZEMEZ óta 2010
Termék: 1 173 Eladások: 157 521
Guru Author

Created: 2016. jún. 2.

Updated: 2021. máj. 14.

ID: 59026

WordPress Builder:

WordPress Compatibility:

Compatible with:

WordPress.com Compatibility:

Additional Info:

Language support:

Images included:

Yes

A szoftverek és a tárhely követelményei:

The mod_rewrite Apache module The mod_rewrite Apache module
MySQL 5.0 or higher
PHP 5.3 or higher
Apache Szerver Apache Szerver
For uncompressing a template ZIP package: WinZip 9+ (Windows); Stuffit Expander 10+ (Mac)