Reszponzív Brume - Photo Portfolio with Elementor Builder WordPress sablon 85842

WordPress
(3)

Értékesítések: 81

ID: 85842

Frissítve: 2020. jún. 19.

Vagy
ONE Tagság $229/év $179/év
Korlátlan hozzáférés 21 000+ digitális termékhez Töltse le ez a tételt Ingyen a ONE Tagsággal!
Reszponzív Brume - Photo Portfolio with Elementor Builder WordPress sablon 85842 - Képpel 1Reszponzív Brume - Photo Portfolio with Elementor Builder WordPress sablon 85842 - Képpel 2Reszponzív Brume - Photo Portfolio with Elementor Builder WordPress sablon 85842 - Képpel 3Reszponzív Brume - Photo Portfolio with Elementor Builder WordPress sablon 85842 - Képpel 4Reszponzív Brume - Photo Portfolio with Elementor Builder WordPress sablon 85842 - Képpel 5Reszponzív Brume - Photo Portfolio with Elementor Builder WordPress sablon 85842 - Képpel 6Reszponzív Brume - Photo Portfolio with Elementor Builder WordPress sablon 85842 - Képpel 7

3 Értékelés ehhez a termékhez

The template is nice, thanks to Word Press and Elementor, after a few days of training / practicing, i could quite well adapt the template to my project. The smart Slider tool was helpful, i wish to install it on a my second website, just a shame there is not a 2-website purchase option (as far as i can remember you can buy it once or for multiple websites (is it 3 or 5?). My last website in 2016 was on Joomla, with a template also bought on template monster, but word press is easier and more known so i dont regret the change.
I had a few difficulties when I started the template of my site. I do not do websites that often and I wish they came with clear directions or a tutorial on how to use it for the best results. But I was extremely happy with the support from Template Monster! The staff was very helpful and walked me through how to fix what I didnt understand. I contacted them several times and they were helpful every time. I like the theme and elementor was easy to work with and customize to what I wanted my site to look like.
Šablonu jsem vybíral na foto portfolio pro fotografku. Jasné kritérium bylo tedy jednoduchost šablony a hlavní základ na fotkách. To vše šablona splňuje. Vše i header a footer je kodované v elementoru, nastavení je vcelku jednoduché. Detailní nastavení barev v menu atd. je tedy přívětivé, vše se dá nastavit v podrobném nasatvení elementoru a ne v css stylech jako u jiných šablon. Proč hodnotím jen za 4 je, že není tolik rychlá pro načítání, index 58 od Googlu a to po všech možných komprimací a zjednodušení.
Mutasson többet

0 hozzászólás ehhez a termékhez

Kommentálhatja ezt a terméket!